Magie změny (Kate Daniels #8) - Ilona Andrews

31. prosince 2017 v 8:49 | Lola Kiss |  Beletrie
Děj hodně poskočil a tak trochu to ani nebyl šok. Spíš to pozvolna přešlo, hlavní dvojice je spolu tři roky a bydlí ve vlastním domě s pozemkem, který obsahuje pár desítek akrů a jako sousedy mají další kožoměnce - ty, co se rozhodli odejít ze Smečky po odchodu Currana. Takže osmý díl Magie změny (Magic, 2016) od Ilony Andrews graduje série a ukazuje, kam až je Kate schopná zajít.

Členka Smečky George přišla za Kate s Curranem - její přítel Eduardo se ztratil. Její rodina jí odmítá pomoct, protože podle nich není pro ně dost dobrý, Geroge je medvěd a Eduardo je bizonodlak. Bohužel se ukázalo, že se Eduardo připletl do cesty postavě z Arabské mytologie - džin. Jo, to stálo za to.

Kate Daniels se zase jednou málem odrovnala. Co se dělo? Kate utrpěla mozkovou mrtvici a nebýt Doolittla a její vlastní magie, nepřežila by to.

Jak se ukázalo, Curran nebyl jediný, kdo se odpoutal od Smečky. Po jeho odchodu se alfou stal Jim společně s Dali. Kromě toho, že Kate s Curranem odešli, se musejí potýkat ještě s jedním problémem a sice s Cechem. Cech žoldáků se pomalu rozpadá a už není tím, co býval dřív. Každopádně se Kate a Curranovi dostala do rukou šance na vlastnictví Cechu...

Hodnocení: Je tu hodně zvratů, a taky překvapení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama