Magie spojuje (Kate Daniels #9) - Ilona Andrews

31. prosince 2017 v 9:03 | Lola Kiss |  Beletrie
Chtěla jsem si dopřát chvilku, kdy jsem sérii s Kate odložila. Magie spojuje (Magic Binds, 2016) od manželské dvojice vystupující pod pseudonymem Ilona Andrews je zatím posledním dílem, co v ČR vyšel. Popravdě mi to odložení vyšlo na dvě knihy, a ty jsem měla přečtené za tři dny...

Kate pracuje ve Špičkově ostré agentuře a snaží se ji udržet nad vodou, zatímco se jí k tomu přimotává práce v Cechu žoldáků. Curran dostal jako nabídku vlastnictví Cechu žoldáků - kožoměnci ho nechtěli vyplácet - a tak se spolu s Kate snaží Curran znovu postavit Cech na nohy.

Katein otec Roland se zabydlel těsně za hranicemi Atlanty a vypadá to na válku. Aby toho nebylo málo, Kateiina a Curranova adoptivní dcera Julie mluví s Rolandem - Julie má velký potenciál a Roland ji chce získat jako svého vojáčka.

Jak se ukázalo, Roland unesl Saimana, láká Julii, a chystá se rozpoutat válku.

K tomu se do toho přimíchá i Kateina sílící magie a fakt, že se rozhodla svou tetu Erru - ta ji málem zabila - přivolat zpátky jenom jako ducha.

Aspoň že tam byl na konci malý happy end.

Hodnocení knihy: Je to jako oddalování nevyhnutelného. Podle komentářů od autorů, je Kate myšlená jako deseti dílná série. Ale vzhledem k úspěchu není jisté, jestli nebude ještě další, jedenáctý díl. No, každopádně se nemůžu dočkat, až začnu šmejdit a hledat desátý díl v češtině.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama