Jak potvrdit lásku - Meg Cabot

31. prosince 2017 v 8:38 | Lola Kiss |  Beletrie
Už je to dlouho, kdy jsem od Meg Cabot něco četla naposledy.

Byla jsem na menším nakupovacím maratonu kvůli blížícím se Vánocům a objevila novinku - aspoň pro mě - Jak potvrdit lásku (The Boy Is Back, 2016). Je jasné, že jsem si ji nemohla nechat ujít.

Stejně jako i jiné počiny, které mají v titulu slovo "láska", je vyprávění formou sms, mns, chatovacích oken, mailů... Každopádně to neubírá na kvalitě! :-)

Osmadvacetiletý Reed Stuart se musel ze svého golfového života vrátit domů, aby pomohl zažehnat rodinnou katastrofu. Společně se svým bratrem Marshallem a jeho ženou Carly. Bohužel je všechny urgovala Trimble - Reedova a Marshallova sestra - ne zrovna milá sestřička.

Jak se ukázalo, problém byl větší než si kdokoli uměl představit.

A hlavně jsem se bavila nad pasážemi, kdy se Reed potkával s bývalou lásku ze střední, s Rebeccou Flowers. Rebecca pracuje ve společnosti, co se specializuje na stěhování seniorů a pomáhají jim začínat na novém místě znovu.

Byla jsem překvapená a naštvaná, když jsem přečetla, proč se jejich rodiče dostali do finančních problémů.

Hodnocení knihy: Moje mamina říká, že tohle číst nemůže, protože je to psané formou mailů a ne souvislého vyprávění. Prostě tvrdí, že se do toho nemůže začíst. Ale to mě rozhodně nebrání. Začtu se docela rychle a pak... jsou tam úryvky, kdy se můžu potrhat smíchy. Je to odlehčené, vtipné, ale přesto se tam narazilo na současný problém. Citové vydírání a zneužívání seniorů - jedna z odporných věcí na světě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama