Gunmetal Magic (Kate Daniels #5.5) - Ilona Andrews

31. prosince 2017 v 8:45 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Zase jsem brouzdala v noci na noční - v 12:35 - po netu a hledala, co bych si přečetla. A zase jsem skončila u tvorby autorské dvojice pod psedonymem Ilona Andrews. Novela Gunmetal Magic, 2012 navazuje na pasáž, kdy se Rafael naštval, že Andrea neodešla hájit kožoměnce, ale zůstala v Řádu.

Andrea Nash se nejprve vypořádala s obrovskými pavouky v domě, kde bydlela, protože ti se pokoušeli sežrat jejího souseda, bývalého policajta. Kromě toho se jí také vrátily noční můry a nepomáhá ani fakt, že zabila skoro všechny členy klanu, co jí jedenáct let mučili. Jediná z klanu, kdo utekla, byla Michelle.

Raphael Medrano koupil budovu, ze které hodlal odnést kvalitní materiály a prodat je. Bohužel narazil na menší problém. V koupeném domě byl i trezor a když se ho pokusili otevřít, jeho hlídači skončili přes noc mrtví a trezor otevřený. Čtyři kožoměnci byli mrtví a Andrea dostala od Jima "žádost", aby se na to podívala.

Takže když se s Rafaelem potkala znovu, on jí mával před nosem jinou ženou. No, to se rozhodně neobešlo bez následků. Takže to skončilo tím, že celý vnitřek Rafaelova domu byl obalený, vytapetovaný křiklavě růžovým kobercem - nádobí, příbory, křesla, ...

Hodnocení knihy: Bavila jsem se a hlavně na konci jsem tajila dech a přála Andree, aby se pomstila Michelle. Rafael zasáhl a Andrea ji nakonec nechala vyváznout živou. Rafael se postaral, aby Michelle a její rodina nikdy nepatřili ke klanu hyen - do jeho klanu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama