Bouřlivé vyznání - Johanna Lindsey

31. prosince 2017 v 8:25 | Lola Kiss |  Beletrie
Možná jsem se někdy zařekla, ale po přečtení kousku z prostřed knihy v Neoluxoru jsem si ji musela koupi. Že bych na nakupování knih byla závislá? Ne. Ani nepočítám, kolik za ně v průměru utratím. Nebo kolikrát do měsíce si nějakou knihu koupím... Takže Bouřlivé vyznání (Stormy Persuasion, 2014) od Johanny Lindsey.

Judith "Judy" Malory měla zahájit první sezonu plesů v Londýně, ale její nejlepší kamarádka Jacqueline "Jack" ji ukecala, aby s ní jela do Ameriky a sezonu tak mohly zahájit spolu. A proč taky ne? Jejich rodiny - hodně rozvětvené - se vydají na plavbu po moři.

Během plavby se na lodi setkala s Nathanem Tremaynem - bývalým pašerákem a nyní pracujícím členem - dočasně - úředních orgánů. Judy nemohla uvěřit, protože on byl tím duchem, kterého jako malé s Jack viděly. Jak se ukázalo, Nathan duch rozhodně není.

Jenomže se vyrojí problémy: ztratí se šperky, někdo se vkradl na palubu a Nathan je najednou podezřelým z krádeže. Judy ještě zhoršila situaci, když prozradila, jaký byl Nathanův pravý důvod na lodi - že byl pašerákem, co si jel pro svou ukradenou loď.

Loď Maloryových dopluje, ale Nathan zmizel.

Ukázalo se, kdo sebral šperky a proč. Hned jak unesli Jack....

Hodnocení knihy: Na začátku jsem měla bolehlav. Tolik jmen najednou a pramálo vysvětlení. Celkově jsem byla překvapená, že na tu dobu se tahle rodina pyšnila tím, že dávali svoje emoce najevo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama