Magie ničivá (Kate Daniels #7) - Ilona Andrews

21. listopadu 2017 v 17:20 | Lola Kiss |  Beletrie
Tak jsem se pustila do většího nakupování a sehnala si všechny díly, co prozatím vyšly. Bohužel mi chybí soubor menších novel, ale to napravím. Sedmý díl s Kate Danielsovou Magie ničivá (Magic Breaks, 2013) od Ilony Andrews byl samé překvapení.

Kate musela jít na setkání Smečky (kožoměnci) a Lidu (Pánů mrtvých - ovládali prázdné upíří mysli). Bohužel se setkání trochu zvrtlo, když se objevil Hugh D´Ambray. Schválně nachystal pro kožoměnce past. A důvod? Chtěl dostat Kate.

Hughovi poskoci pohodili na stůl mrtvolu jednoho z Pánů mrtvých, které podle všech známek zavraždil kožoměnec. Kate musela zabránit válce mezi Smečkou a Lidem, také najít Currana, který musel odjet na sever.

Navíc se potýkají se zrádcem ve vlastních řadách, protože Jennifer - vlčice v druhé formě - pomáhala Hughovi celou dobu.

A pak tady byla taková maličkost ohledně Katiina otce. A nárokování Atlanty - něco co by se nemělo stát, ale stalo. Kate se pak z toho dostala jen tak tak.

Hodnocení knihy: Začátek mě překvapil, protože bylo krátké vyprávění z pohledu Barabáše, kdy popsal všechny okolnosti z minulých knih. Odvážné, když nevíte, jestli se tohle bude čtenářům líbit. Ale můžu říct, že se to vyplatilo. Nemám co vytknout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama