Magic Gifts (Kate Daniels #5,4) - Ilona Andrews

21. listopadu 2017 v 17:09 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
A ještě jedna krátká novelka, která jsem stihla přelouskat, než mi skončila směna. Opět na stejné stránce jako předchozí novela o Andree a Rafaelovi. Tentokrát o Curranovi a Kate v hlavních rolích. Magic Gifts (2011) od autorské dvojice Ilona Andrews.

Kate a Curran si vyrazí do města na rande, ale jak se ukázalo, moc z toho rande nebylo. V jedné pěkné restauraci se pár Pánů mrtvých zastavil na večeři. Upíry, jejichž mysl ovládali nechali sedět venku na chodníku. Jenomže pak Paní mrtvých dostala od svého partnera dárek - náhrdelník.

A protože musí být drama, ten náhrdelník jí uškrtil a upíři, kteří předtím seděli na chodníku, se prudce probrali a pátrali po nejbližší krvi. Kate s Curranem je zastavili, ale nestihli už zastavit ženu, která ten náhrdelník připnula svému synovi.

Utíkal čas a Kate s Curranem se snažili přijít na to, jak tu věc sundat z krku malého kluka, aniž by ho přitom zabili. A Kate se taky musela ukázat v Cechu žoldáků, kdy jí hlavní ranaři Smečky rádi pomohli udělat dojem.

Hodnocení knihy: Tentokrát jsem se podívala do světa norské mytologie, co mi není tak docela cizí. To jsem si aspoň myslela, dokud jsem nečetla o Vikingech a ... :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama