Ztracená naděje - Colleen Hoover

2. října 2017 v 16:17 | Lola Kiss |  Beletrie
Nejdřív jsem přelouskala s nadšením Bez naděje, příběh napsaný z pohledu Sky, a pak se pustila do Ztracené naděje (Losing Hope, 2013) od Collen Hoover. Psáno z Holderova pohledu na věc.

Holder se tady rozpovídá a smrti svojí sestry Less a pak také o podezření, které má o Sky. Bohužel netuší, jak hodně toho ještě o jejím životě neví. Kolik toho neví ona. V podstatě je to převyprávění Skyina příběhu, ale je tam navíc něco z minulosti Holderova světa.

Hodnocení knihy: Nemůžu říct víc o ději, aniž bych prozradila děj první knihy z pohledu Sky. Když jsem tuhle knihu četla, skoro jsem vřískala - tolik překlepů! Když se objeví jeden nebo dva překlepy - ok, ale tolik! Možná taky to mě dorazilo ještě víc, protože tenhle díl byl zklamáním. Odstavce mi připadají stejné jako v první knize, jenom s tím rozdílem, že se odkazovalo na něj a ne na ni. A navíc je citelně znát, že takhle chlapi nepíšou. Ne. A konec knihy? Jakoby se to nevešlo do první, tak to nacpaly do téhle. Jsem zastáncem toho, že by se knihy neměly číst i z pohledu druhé hlavní postavy, a tímhle jsem si to potvrdila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama