The One Real Thing (The Hart´s Boardwalk #1) - Samantha Young

13. října 2017 v 11:07 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Jak to tak bývá, zase jsem přeskočila díly a tenhle jsem četla jako druhý, až po druhém. Zmatené? Dám to do pořádku.

Brouzdala jsem po oblíbené stránce s cizojazyčnými knihami a hledala. Když jsem přečetla druhý díl Every Little Thing (The Hart´s Boardwalk serie) od Samanthy Young jako první v pořadí, pobavila jsem se, ale mnohem víc, jsem chtěla slyšet příběh doktorky Jessicy a majitele baru na pláži Coopera. Není se tedy čemu divit, že jsem The One Real Thing (2016) přidala do e-shopového koše a vyrazila k pokladně (no, v tom koši skončilo víc knížek).

Pustila jsem se do čtení a bavila se. Rozhodně jsem ji měla přečíst jako první, ale co naplat. Občas si nemůžu pomoct.

Doktorka Jessica pracuje v ženské věznici a narazí na dopisy, které nebyly nikdy odeslány. Ty dopisy ji přimějou vzít si dovolenou a jet do malého městečka, kde jak doufá, najde adresáta.

Jak se ukázalo, nic nebylo jednoduché a od prvního momentu, kdy potkala majitele baru Coopera Lawsona, jsem věděla - tohle bude stát za to. :-)

Stálo to za to. Vtipné dialogy, drama, napětí a hlavně jsem se chtěla podívat blíž na Emery, majitelku knihkupectví.

Samanthu Young řadím mezi oblíbené autory, a když zjistím, že vyjde nová kniha, rychle jsem na stránkách goodreads.com a sleduji, jaké uveřejní sneek peaky nebo čím lákají čtenáře. Pak hltám každé slovo a chci si ten příběh přečíst - pokud možno hned! Bohužel, musím počkat, až knihu oficiálně vydají a pak zamířit do e-shopu a vybírat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama