Magie zabíjí (Kate Daniels #5) - Ilona Andrews

2. října 2017 v 16:07 | Lola Kiss |  Beletrie
Tak jsem přečetla i poslední díl (v mojí knihovně, ne v sérii) Magie zabíjí (Magic Slays, 2011) od Ilony Andrews a zůstala zírat. Chci další díl, a fofrem!

V Atlantě se tentokrát neděje nic pandemických rozměrů, ale Kate si něco zase najde. Když se stala družkou Currana, Pána šelem, opustila Řád a souhlasila, že bude pracovat v agentuře, kterou jí Curran zařídil. Nebude se jí plést pod nohy, ale Smečka bude mít na své problémy vždy přednost. Spolu s Kate v agentuře začala pracovat i Andrea, která dostala padáka, když se Řád dozvěděl, že není člověk.

Byl unesen vědec Adam Kamenov a s ním i jeho vynález. Později se přišlo na to, že jeho vynález nemá sloužit pro dobré účely. Ukázka byla neskutečná... Kate se navíc dozvěděla další pravdu ohledně své matky - no, horší by to bylo, kdyby o ní měla nějaké ideály.

Hodnocení knihy: Překvapila mě změna, co se udála s hlavní hrdinkou. Po sblížení se s Curranem se začala víc svěřovat a spoléhat na "přátele" - v mezích. Co bylo hlavní? Čím dál víc kniha směřuje k Rolandovi a k té hrozbě, co představuje. Bylo to trochu slabší než předchozí díly, klidně to přiznám, ale stejně vím, že se jedná o skvělé čtení a budu v něm pokračovat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama