Falešný polibek (Kroniky pozůstalých #1) - Mary E. Pearson

2. října 2017 v 16:22 | Lola Kiss |  Beletrie
Měla jsem ji vyčíhnutou už dlouho. Našla jsem ji v časopise JOY, když jsem se probírala novinkami a knihami na dovolenou. Falešný polibek (The Kiss of Deception, 2013) od Mary E. Pearson jsem si musela přečíst. Ne neopakuju se, knihy miluju a mám jich doma pořádnou kupku - což mi připomíná, musím si pořídit další knihovnu. :-)

Sedmnáctiletá Arabella "Lia" je princezna Morrighamského království a příběh začíná tím, jak jí připravují na svatbu s princem z Dalbrecku. Na první pohled jsem ji málem zardousila, protože byla tak poddajná a pak... Utekla se svou služebnou a kamarádkou Paulinou pár hodin před odjezdem do katedrály. Nasmála jsem se a těšila, že uvidím něco nového. V jistém smyslu i ano. Dalbrecký princ se rozhodl vydat hledat uprchlou nevěstu, aby jí to pořádně osladil - nechtěl se ženit, ale zajímala ho dívka, co sebrala odvahu a utekla. Bohužel na princeznu neměl počíháno jenom princ, ale i nájemný vrah. Rafe a Kaden našli princeznu a nyní se musí rozhodnout, co s ní udělají...

Hodnocení knihy: Je to psané z pohledu Lii, Rafeho i Kadena. Na začátku nelze určit tak snadno, kdo je princ a zabiják. Bylo to hodně propletené a v jednu chvíli jsem si připadala jako při čtení Pouští a pralesem. A další, co mě odrovnalo - PŘEKLEPY!!! Tolik, že se to nedalo přehlédnout a prominout! Ne!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama