Bez naděje - Colleen Hoover

2. října 2017 v 16:13 | Lola Kiss |  Beletrie
Když jsem byla naposledy v knihkupectví, měla jsem takový menší seznam, co bych si chtěla koupit. Mezi tituly byla i autorka Colleen Hoover a k tomu poznámka - cokoli od ní. Tak jsem sáhla po Bez naděje (Hopeless, 2013).

Linden Sky Davis nechodila do školy, protože jí doma učila matka. Ale přeci jenom se jí na poslední ročník podařilo matku přemluvit, a ona mohla jít poprvé na střední školu. Jenom ji mrzelo, že její kamarádka - jediná - odjela na výměnný pobyt. Všechno to vypadalo nevinně, dokud se neobjevil Dean Holder. Ten strávil třeťák u svého otce a nyní se vrátil domů k matce. Potkali se, mluvili spolu a Sky se zdálo, že s ním něco není v pořádku.

Hodnocení knihy: Kdyby řekla víc, prozradila bych toho moc. Tohle je jedna z těch knih, co člověka zasáhnou a vy si říkáte: "Ne. Proboha, to ne." A jsou to právě náznaky, co doženou člověka k hrůzným závěrům. Jestli jsem si autorku oblíbila, pak tady tou knihou to rozhodně nekleslo. Silný příběh a hlavně emoce. V jednu chvíli se mi svíralo srdce, když jsem četla a... Stojí za to si knížku koupit a co hlavně - přečíst!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama