Němý křik (Kim Stone #1) - Angela Marsons

28. srpna 2017 v 16:42 | Lola Kiss |  Beletrie
Na Němý křik (Silent Scream, 2015) od Angely Marsons jsem měla spadeno už dlouho. A pokud si nenapíšu seznam, jaké knížky si chci koupit - platí to i pro jiné věci -, tak na to zaručeně zapomenu. V knihkupectví je totiž tolik knížek, co dokážou odvést pozornost a myšlenky jinak. Jdete si pro detektivku a vyjdete s románem.

Hlavní děj se točí okolo detektivky inspektorky Kim Stone a vražd, které jak se zdálo zprvu neměly nic společného. Když začnete přehrabovat skříň, musíte počítat s tím, že budou vypadávat kostlivci. Její tým Bryant, Stacey, Kevin jí kryjí záda a když jde do tuhého - což podle autorky je každou chvíli - vezme veškerou odpovědnost na sebe Kim.

Vraždy Teresy, Toma, Mary a Arthura by pokračovaly, pokud by se nezačalo vyšetřovat na pozemcích bývalého domova pro osiřelé dívky v Crestwoodu.

Na prvních několika stránkách jsem bojovala s nudou. Ani jsem si nemohla udělat vlastní názor na hlavní hrdinku, protože ji autorka sama dala nálepku. Bylo zábavné sledovat, jak se s rozbíhajícím dějem od toho snažila upustit, ale ne vždy to vyšlo. Nikdo nechce názor na hlavního hrdinu, ten si chce udělat sám.

Hodnocení knihy: Žádné tajení dechu napětím. Žádné nedočkavé otáčení stránek, honem co bude dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama