Možná jednou - Colleen Hoover

5. srpna 2017 v 16:18 | Lola Kiss |  Beletrie
Jakmile jsem ji uviděla vystavenou v knihkupectví Neoluxor v Plzni, v Plaze - šla jsem si rovnou pro ní. Takhle autorka mě dostala a chtěla jsem od ní víc. A taky se mi toho víc dostalo. :-)

Možná jednou (Maybe Someday, 2014) je od populární autorky Colleen Hoover, která svým psaním dokáže divy. Neumím si představit, že bych se nepodívala na knížku od ní. To je něco, co si musíte přečíst. A zrovna tahle konkrétní mě dostala...

Dvaadvacetiletá Sydney Blake bydlela se svou nejlepší kamarádkou, dokud nezjistila, že jí spí s přítelem. Vlastně se k tomu vyjádřili tak, že sex byl vždycky součástí jejich přátelství. Oba dostali ránu pěstí a Sydney si sbalila kufry.

Čtyřiadvacetiletý Ridge Lawson nabídl pomocnou ruku.

Sydney bude psát pro kapelu texty a prozatím bude u nich bydlet, než si najde něco svého. Škoda, že věci nabraly spád. A to pominu spolubydlícího Warrena a další spolubydlící.

Myslím, že pro mě byla zlomová Ridgova věta na začátku knihy, poté, co se Sydney "nastěhovala". Nemůžu popřít, že ta kniha měla pro mě jisté kouzlo. Bylo to něco úplně nečekaného, a tak skvěle popsané... Jo, na tohle bych mohla pět samou chválu. Těším se, až se začtu do dalších autorčiných knih.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 V zajetí knih V zajetí knih | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 16:46 | Reagovat

Nad touto knihou přemýšlím už dlouho a stále se nedokážu rozhodnout, zda by se mi to líbilo. Každopádně mě hodně láká, jak je celá knížka propojená i s hudbou. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama