Magie útočí (Kate Daniels #3) - Ilona Andrews

28. srpna 2017 v 16:51 | Lola Kiss |  Beletrie
Na tenhle díl Magie útočí (Magic Strikes, 2009) od autorů pod pseudonymem Ilona Andrews jsem se doslova třásla. Nemohla jsem se dočkat, až si ho seženu a pustím se do něj. Třetí knížka v řadě a...

Pětadvacetiletá Kate Daniels se zase připletla k záležitostem Smečky a tentokráte se nejednalo o nic menšího než samotné Půlnoční hry. Jednalo se o krvavé souboje, kdy existoval jeden vítěz a ten druhý vždy skončil mrtvý. Jednatřicetiletý Curran, Pán Šelem, sice hry zakázal pod trestem vyloučení ze smečky a v horším případě smrtí, ale stejně se do nich jeden z jeho lidí namočil. Vlastně vícero... Derek patří do Curranova blízkého kruhu rodiny, a protože se zakoukal do členky u Smrtonošů, chtěl se dostat na hry. Jako pomoc mu posloužil Jim, šéf bezpečnosti Smečky...

Jestli bych měla rozebírat, co přesně se odehrálo a proč, nestačil by mi počet povolených slov na "článek".

Atlanta byla místem, kde se za poslední dobu objevovalo čím dál víc brutálních vražd kožoměnců, a protože se konaly Půlnoční hry, podezření padlo právě na jednu konkrétní skupinu.

Kate také "přiznala", kdo je její otec, a kde všude nasbírala bojové zkušenosti. A Curran? Řekněme... Až se dostanete na stránku 248 (!) pochopíte.

Hodnocení knihy: Zase jsem se trochu pozastavila nad božstvem, tentokrát to byla Indie a hlavně doufám, že se nedostanu i k dalším. V předchozím díle Magie spaluje to bylo božstvo od Keltů, teď Indie a snad nebude další zásah shůry v příštím díle. Jinak nemám co vytknout, protože jsem si série velmi oblíbila a nedám na ni dopustit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 28. srpna 2017 v 19:00 | Reagovat

Tento žánr zrovna nemusím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama