Kousnutí páteční noci (Upíři z Chicaga #1) - Chloe Neill

2. srpna 2017 v 10:15 | Lola Kiss |  Beletrie
Opět jsem hledala něco nového, čemu bych se mohla podívat pod obal. A narazila jsem na Upíry z Chicaga. Nejdříve jsem se tomu vyhýbala, ale nakonec následovalo pokrčení ramena a slova: Proč ne? Tak to tedy bude Kousnutí páteční noci (Friday Night Bites, 2009) od Chloe Neill.

Svět, kde se upíři přihlásili k existenci...

Merit bydlela se svou nejlepší kamarádkou Mallory, chodila na vysokou školu a měla našlápnuto k titulu. Pak jí v noci napadli a ona se nedobrovolně proměnila v upírku. A kdo byl zodpovědný za její změnu? Nikdo jiný než hlava jednoho z místních klanů, Ethan.

Přestože to bylo dobře napsané, obávala jsem se, že se děj bude stáčet do zaběhnuté roviny, kterou všichni očekávají. Milostný trojúhelník a sem tam nějaké to vzrušení. Naštěstí se tomu příběh vyvaroval a hlavní myšlenky se ubíraly k vraždění nevinných lidských obyvatel.

Knihu jsem dočetla poměrně rychle a byla jsem spokojená. Nebylo to něco, co by mě přivedlo k přesvědčení, že si musím neprodleně přečíst víc. Nebylo to jako jindy, kdy jsem rychle zaběhla do nejbližší ho knihkupectví a koupila si další díl. Nepotřebovala jsem vědět, co se bude dít dál.

Kousnutí páteční noci jako nově přečtený příběh byl dobrý, ale stejně jsem tam postrádala to něco. Buď se soustředit na jednu část, nebo na další. Ideální je to propojit dohromady. Tady jsem měla pocit, že se přelétá od jednoho k druhému.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama