Dvojí kousnutí (Upíři z Chicaga #3) - Chloe Neill

28. srpna 2017 v 12:30 | Lola Kiss |  Beletrie
Sice jsem říkala, že se na další díl nepodívám, ale stejně jsem se podívala. Chtěla jsem vědět, kam se to bude ubírat. A stalo se. Dvojí kousnutí (Twice Bitten, 2010) od Chloe Neill sice má irocnický podtext, ale to je tak vše, co mne zaujalo.

Merit pořád má problémy s přeměnou a svou upírkou, jak tomu říká. A také řeší svého šéfa Ethana Sullivana. Do toho opakujícího se klubka se přimíchá třenice mezi upíry a kožoměnci, a mezi upíry a jejich tajnou policií Rudou gardou. A dojde i na Meritina bývalého ctitele Morgana Greera, šéfa Navarrského klanu.

Hlavní zápletka? Možná byla dobře propracovaná, ale celkovou pozornost bych jí nevěnovala... A vztah mezi Merit a Ethanem? Když se spolu konečně vyspali - hurá -, Ethan při prvním problému vycouval a Merit mu jasně řekla, že s ním končí. A jak to nakonec dopadlo? Ethan si to rozmyslel, a Merit....?

Hodnocení knihy: Tak a poslední díl ze série o Chicagských upírech - aspoň podle mého názoru. Žádná další kniha nebude, jelikož nebudu číst zase to samé nebo se do toho připlete někdo další a bude z toho klasický trojúhelník.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama