Abych tě milovala - Johanna Lindsey

28. srpna 2017 v 11:33 | Lola Kiss |  Beletrie
Přečetla jsem si na netu anotaci a: "Tu si přečtu!"

Abych tě milovala (Make Me Love You, 2016) od Johanny Lindsey je v pořadí třetí knihou, co jsem od ní četla. První byla Otrokyně, pak Vášnivý vztah. A verdikt?

Sedmnáctiletá Brooke Whitworth žije v rodině s despotickým otcem, matkou co mu raději přizvukuje a bratrem, který dělá, že neexistuje. Vlastně se celá její rodina tváří, že Brooke není. A jí to vyhovuje, protože má svoji chůvu Alfredu. Zvrat nastane, když se musí vdát za úhlavního nepřítele svého bratra Roberta, musí si vzít totiž Dominica Wolfa. V případě, že odmítne ona nebo Dominic, oba přijdou o rodinný majetek. A to se nikomu nelíbí, protože by pak veškerý majetek přistál v kapse princi regentovi.

Trochu mě zklamalo, když do hlavního příběhu zasáhlo drama se sestrou Dominica. To by klidně mohla být další kniha a byla by zajímavá, ale takhle se to do toho motalo až moc.

Příběhu se dalo uvěřit. Rodinná kletba, co měla údajně postihnout Wolfy nebyla tak žhavá a byla tam zmiňovaná okrajově a hlavně brána s žertem.

Hodnocení knihy: Pořád mám pevné přesvědčení, že Otrokyně je nejlepší, co jsem od ní četla. A ani tahle mi to nevyvrátila. Kdyby tam bylo víc ohledně vztahu mezi Dominicem a Brooke, zlepšilo by mi to celkový náhled.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama