Všechno, jen ne klidně

6. července 2017 v 15:14 | Lola Kiss |  Ošklivá pravda
Ano, přesně tenhle den si mě našel. Proč jsem se mu nepokusila zdrhnout? Pokusila, ale chytil mě a nepustil. Zrovna takovéhle objetí teda nechci. Jak to začalo?

Ráno jsem se probudila, a jelikož jsem spala asi tak těch šest a půl hodiny - jo, musela jsem ten díl dokoukat -, peřina se mi omotala kolem těla a odmítala se hnout. Když jsem se z ní vymotala, postel na mě volala, ať koukám mazat zpátky. Nemohla jsem, a doštrachala se do koupelny. Musela jsem sejít dvacet schodů - uf!

V koupelně se na mě ze zrcadla díval medvídek mýval. Sice jsem se odlíčila, ale po brzkém ranním probuzení mi zůstaly tmavší kruhy pod očima. Raději jsem se na to zvířátko nedívala.

Na rychlo si upravit vlasy, udělat make up a připravit uniformu do práce. A pak... Když jsem strávila těch deset minut žehlením vlasů, zjistím, že venku začalo pršet - takovéto to drobné mrholení - a deštník byl v autě. Auto bylo venku, ne v garáži. Deštník se mi vysmíval.

Přebíhání v dešti, který by mohl být skvělý, ale nebyl. Takže se vlasy trošku zkroutily do původní podoby. Jasně, proč ne, že jo.

Na dálnicí si to sviští kamiony a nestarají se, že tam také jezdí autíčka. Déšť, který zesílil, pominu.

A v práci? Jedna perlička za druhou. Nejdřív mi kolega předává informace, které jak se ukázalo, byly trochu mimo. Následně se hrne jeden menší problémek za druhým. Objednávka zboží, objednávka na eshop, telefonáty a emaily, pak... Jeden velmi rozkošný telefonní hovor se samotným kapitánem policie, když mi říkal, že se odeslalo všechno špatným způsobem, a že to nebudou tolerovat a atd. Pak se zprovozní nový systém, u kterého jak vyšlo najevo, má největší a zároveň nejmenší přístup jediný počítač. No paráda, co? A tím to nekončí.

Nové platební terminály, nové hlavní pokyny - hezky zaobaleno -, nákupy ruských turistů, nákupy německých turistů, a pak... Proč jsem měla pocit, že to nikdy neskončí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 6. července 2017 v 21:11 | Reagovat

Den blbec, ale snad to bude zítra už v pořádku :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama