Skóre (Off Campus#3) - Elle Kennedy

20. července 2017 v 16:38 | Lola Kiss |  Beletrie
Po dlouhém přemlouvání jsem se dala do dalšího dílu... Nečekala jsem zrovna tohle... Jo, rozhodně se povedlo předejít předem jasnému klišé. Byla jsem za to navýsost ráda. Skóre (Off-Campus The Score #3) od Elle Kennedy je třetí knihou v pořadí, která sleduje osudy hokejistů.

Kromě zápletky, která mě dostávala, jsem se mohla potrhat smíchy u dialogů s Deanem Di-Laurentisem, a postřehů hlavní hrdinky Allie Hayes. Jasně, neměli byste mít velká očekávání pro čtení, ale stejně si člověk nemůže pomoct.

Hodnocení: Uvažovala jsem, jestli bych se pustila do posledního dílu Plán, a po představení hlavní hrdinky, v Plánu, která byla vykreslená v téhle knize mě napadá, že ano. Jestli mi tahle kniha v něčem pomohla? Uvolnit se a na chvíli zapomenout. To je jeden z pozitivních vlivů na čtenáře. Abych se vyjádřila i k autorčině stylu. Ano, jsou tam prvky, které se dají najít i v předešlých dílech, ale... Jak můžete hodnotit styl psaní, když se jedná o překlad? SPíš bych řekla, že se tímhle hodnotí vhodnost překladu než autor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama