Odvrácená tvář lásky - Colleen Hoover

20. dubna 2017 v 16:22 | Lola Kiss |  Beletrie
Tak dobře, když jsem si vybírala tuhle knížku Odvrácená tvář lásky, bylo to spíš kvůli autorce Colleen Hoover. Měla jsem neodbytný pocit, že mi je její jméno povědomé, znám ho. Nebo to bylo tím, že autorčina tvorba je u nás populární.

Odvrácená tvář lásky (Ugly Love, 2014) od Colleen Hoover je první, co jsem otestovala.

Jestli uděláte dobře, poznáte až poté.

Tady můžu říct, že jsem udělala dobře a na druhou stranu přemítám, co jsem si z toho odnesla. Je něco, co člověku doslova vypálí rybník, a tady jsem se k tomu nedostala. Maximálně by se rybník trochu rozestoupil, ale jinak...

Jasně, námět je to zajímavý a podaný hodně netradičně, každopádně to bylo moc zrychlené na konci a na začátku to bylo to samé. Příběh zpomalil uprostřed, kde se v tom hlavní postavy plácaly - rybník se rozestoupil.

Tate se přestěhovala ke svému staršímu bratrovi, aby mohla chodit na magisterský program a pracovat o víkendech v nemocnici jako sestra. Hned při nastěhování potkala na chodbě přede dveřmi opilého na šrot, Milese.

Jak se říká, chemie zapracuje a ti dva si spolu začnou. Miles odmítá vztah nebo cokoli tomu podobného a Tate chce právě opak. Šťastý konec? Jo, byl tam.

Hodnocení knihy: Děj není silný, spíš je emočně nabitý. Nedokázalo mě to zasáhnout jako jiné knihy. Někdy se do nich tak položíte, vtáhnou vás do sebe, že pak cítíte, jak bolestivou slovní facku postava dostala. Je škoda, že jsem tady nic podobného nezažila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama