Návrh (Off-Campus #1) - Elle Kennedy

20. dubna 2017 v 17:01 | Lola Kiss |  Beletrie
Už jenom podle obalu knihy jsem jí odsoudila. Viděla jsem, koukalo se na něj pěkně, ale odradilo mě to od čtení. Nechtěla jsem nic jednoduchého nebo přímočaře skličujícího. Chtěla jsem osvěžení.

Nakonec jsem se do toho pustila, anotace byla dobrá a kniha Návrh (Off-Campus #1 The Deal, 2015) od Elle Kennedy ležela v nákupním košíku.

A že to byla jízda.

Hanna studuje na vysoké škole ve třetím ročníku a jejím hlavním oborem je zpěv. Kromě známek a prospěchu se snaží získat stipendium, aby rodičům vypomohla s financemi.

Garrett je také ve třetím ročníku a kromě studia historie, je kapitánem hokejového týmu. Až dokončí školu, chce se mu věnovat jako profesionál. Ne kvůli otci, který je slavná hvězda. Jenomže sny mu pokazí seminář z etiky, kdy zjistí, že si nemůže udržet průměr, aby mohl sportovat.

Nakonec doučovatelku najde.

Hanna souhlasí, že ho bude doučovat a on jí velkomyslně navrhne, že jí pomůže být nedosažitelnou pro hráče basketbalového týmu, Justina. Doučování probíhá víc než dobře, a Hanna je překvapená, že kamarádství s Garrettem je tak snadné. Mají se společně o čem bavit, sledují podobné filmy... Překvapení je na obou stranách, když Garrett uslyší Hannu zpívat.

Celé se to dá do pohybu, a jak tomu bývá i ve filmech, vždycky si člověk musí vybrat stranu. Garrett si vybral jako první a pak následovala Hannina volba, kterou se Garrett rozhodl odmítnout akceptovat. Udělal dobře...

Hodnocení knihy: Co se mi líbilo nejvíc, byl styl, jakým byla kniha podaná. Věrohodné, občas klišé, ale rozhodně čtivé. Je to jedna z mála knih, kterou jsem dočetla a rovnou se začala poohlížet po dalším díle. Ještě štěstí, že tohle bude mít pokračování a snad stejně kvalitní, jako první díl. Nemůžu dostat z hlavy jednu scénu, kdy Hanna mluví o Garettově nestvůrné velikosti. V ten moment jsem vyprskla smíchy. Slovní přestřelky jsou vtipné a sarkastické. Přesně to pravé...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama