Druhý hrob nalevo - Darynda Jones

2. března 2017 v 12:22 | Lola Kiss |  Beletrie
Tak slibně to začínalo, tak slibně to vypadalo a nakonec jedno velké zklamání. Asi by se člověk měl dívat na věci trochu víc jako pesimista, protože pak by si jen řekl: "No, jo. To se dalo čekat."

Když jsem dočetla První hrob nalevo od Daryndy Jones, rovnou jsem se vrhla na další díl. Chtěla jsem vědět, jestli se autorka vyšvihne. Druhý hrob nalevo (Second Grave on The Left, 2011) mě nepřesvědčil.

Charley se tentokrát nezamotala do problémů, protože jí do nich uvrtal její vlastní otec. Nechal na ni poštvat zabijáka, a doufal, že stejně jako jindy, to Charley nějak ustojí. A její nový milenec? Reyes? No, řekněme, že ani to nebyla žádná sláva, protože jak se ukázalo, ne vše co si přeješ, se ti vyplní tak, jak chceš.

Garetta kvůli záchraně Charley postřelí, a jestli jsem nějak věnovala pozornost trojúhelníku, co mohl nebo může vzniknout? Jo, všimla jsem si a přešla to. Co jiného by se dalo dělat?

Zápletka? Cookiina kamarádka se ztratila, protože její kamarádi ze střední školy začali jeden po druhém umírat. Zápletka se povedla a jak autorka ukázala, vždy se děje víc věcí najednou, co spolu nemusí souviset.

Hodnocení knihy: Během čtení knih si uvědomíte několik věcí najednou. Jednou z nich je, že kniha nemusí být tak dobrá, ale přesto vás ponouká k dalším dílu. Prostě si ho musíte přečíst, abyste věděli, co bude dál. Přečetla jsem takové knihy a tady jsem narazila na problém. Neměla jsem to nutkání. Jednoduše jsem knihu zavřela, odložila na poličku... zvonec a konec. Nebyla ničím zvláštní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama