Ledové pohlazení (Psy - Changeling #3) - Nalini Singh

23. ledna 2017 v 16:57 | Lola Kiss |  Beletrie
A tak jsem se dostala ke třetímu dílu, ne poslednímu, od Nalini Singh - Ledové pohlazení (Caressed by Ice, 2007). Jako bych měla i nyní mrazení, když si vzpomenu, jak jsem se bavila při četbě prvního dílu a pak tenhle. První díl nasadil laťku opravdu hodně vysoko, a nezbývalo mi nic než doufat, že autorka nepoleví a kniha bude na stejné úrovni.

Brenna patří k měňavcům, konkrétně k vlkům. Jestli ji něco v životě převálcovalo, pak to byl únos sociopatem, členem Rady Psyů. Kromě fyzického mučení, ji mučil i na psychické úrovni. Psyové mají různé schopnosti a právě tenhle sociopat měl telekinetické schopnosti a ovládal i telepatii. Držel ji skoro celý týden, než se její smečce ho povedlo vystopovat a to s pomocí, kterou by nečekala.

Judd byl Psy, který se svou rodinou utekl, než aby podlehli rehabilitaci, která by z nich udělala zeleninu. Doslova. Zůstali ve vlčí smečce, které je přijala pod jednou podmínkou. Byla to podmínka, o které Judd pomlčel. Vůdce smečky tušil, jaké schopnosti Judd má a tak mu nabídl spolupráci. Judd dříve pracoval jako voják Šípového komanda - ligy zabijáků.

Bylo zajímavé sledovat, jak se ti dva přibližují a pak zase oddalují. Význam ledový muž získal nový rozměr.

Hodnocení knihy: Četla se sama, to ano, ale postrádala náboj jako měl první díl. Je pravda, že jestli se nám kniha líbí nebo ne závisí na holém faktu - dokážeme se s postavami ztotožnit nebo aspoň v něčem se s nimi shodnout? To je ta klíčové věc, která ukáže, jestli se jedná o dobrou knihu. A tady? Našla jsem si něco, v čem jsem poznala, že tohle bych udělala, nebo řekla něco podobně nevhodného výše postavenému člověku, jako třeba šéfovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama