Half Wild Napůl divoký (Half Live #2) - Sally Green

8. ledna 2017 v 9:32 | Lola Kiss |  Beletrie
Druhý díl Half Wild Napůl divoký (Half Wild, 2015) od Sally Green a páni! Víc než kdy jindy jsem si připomněla, jak je důležité věnovat pozornost drobným detailům, jemným nuancím. Číst? Rozhodně ano.

Děj se posunul o pár dní...

Stejně jako v minulém díle Half Bad se Nathan musí potýkat s tím, že se na něho všichni dívají jako na jeho otce. Na toho nejhoršího z nejhorších. Kromě své podoby s otcem řeší také jeden ze svých darů a to konkrétně proměnu ve zvíře. Nemůže přijít na to, jak ovládat vlka. Později pochopí, že nejde o ovládnutí, ale o pochopení.

Marcus se zapojil do války, která je vedena proti Radě čarodějnic. Co z toho bude mít? V podstatě nic. Jedná se pouze o boj, kdy může zabíjet a také může být se svým synem. Byl to právě Nathan, koho poslali, aby přivedl Marcuse.

Gabriel se pořád nedokázal smířit s Annalise, protože ví, že ona nezvládne vidět Nathanovu druhou stránku. Je přesvědčený, že vidí Nathana jako hrdinu.

Hodnocení knihy: Sledovat vývoj bylo neuvěřitelný. Jaký byl závěr v knize?
Tak tohle bylo nečekané a přesně tak matoucí, jak to cítil i Nathan. Rozhodně jsem netušila, že dojde na tohle. Ale fakt je, že jsem pochopila, proč přesně se Gabriel stavěl proti Annalise. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama