Half Lost Napůl ztracený (Half Live #3) - Sally Green

8. ledna 2017 v 9:54 | Lola Kiss |  Beletrie
Chvíli jsem si myslela, že začnu louskat něco jiného, ale pak jsem stejně neomylně sáhla po posledním díle z trilogie Half Live. Jinak to ani nešlo. Buď si je oblíbíte nebo na ně zanevřete. Half Lost Napůl ztracený (Half Lost, 2016) od Sally Green, kdy se černé a bílé čarodějnice pokusí o poslední pokus o změnu v Radě.

Nathan se po otcově smrti stáhl do sebe a do ústraní. Ani Gabriela k sobě nepustí. Začne se to měnit, když přijde na přetřes Annalise a její soud, kdy bude čelit obvinění za smrt Marcuse. Nathan s tím nesouhlasí, chce ji ulovit a sám zabít.

Za každou smrt má Nathan jeden kamínek. Pro Annalise nachystal jeden taky...

Gabriel se pokoušel s Nathanem mluvit, ale zbytečně. Muselo jít o hodně, aby se Nathan vrátil zpátky. A nikdo jiný než Gabriel by to nedokázal. Jen on má s Nathanem pouto.

Hodnocení knihy: Konec, který byl smutný, ale nevyhnutelný. Jestli člověk přijde o nejbližší osobu, existuje jenom pár věcí, co může udělat. Někdy se čtenář na autora naštve kvůli tomu, jak příběh ukončil nebo požadují pokračování, kde se příběh změní. V tomhle případě se autorce podařil báječný závěr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama