Half Bad Napůl zlý (Half Live #1) - Sally Green

2. ledna 2017 v 18:04 | Lola Kiss |  Beletrie
Dobře, když jsem říkala, že bych tuhle knížku chtěla jako vánoční dárek, netušila jsem, že dostanu celou trilogii. A pak mě dorazila věta: "Ještě jsem čekala na 14. prosince, kdy měl vyjít ten třetí díl." Half Bad (Half Life 1) od Sally Green mě dostal na lopatky.

Na začátku jsem měla mrazení, když jsem si četla o tom, jak byl Nathan zavřený v kleci. Vyprávěl to tak, jakoby to ani nebyl jeho život, ale život někoho jiného. A jestli jsem si z toho něco odnesla? Stejnu zálibu v knížce Jeden den Ivana Děnisoviče.

Nathan se narodil jako syn Bílé čarodějnice a Černého čaroděje. Do svých čtrnácti let vyrůstal se svými sourozenci a babičkou. To, že jeho otcem byl ten nejhedanější Černý čaroděj, udělalo z Nathana zářivý maják. Pomylsným překročením hranic bylo kamrádství s Annalise, dcerou Bílých čarodějů. Nathan byl odtržen od rodiny a na dva roky předán na výchovu a vzdělávání opatrovnici, bachařce.

Hodnocení knihy: Bylo to tak dobré, že jsem ještě den den začala druhý díl. Četlo se to samo, i když jsem si obča říkala, že by to chtělo trohu sjednotit, jakou má Natahn povahu. V jednu chvíl je to tak a pak zase tak. Nejhorší byly ale překlepy, které vyvstaly během překladu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama