Sky High Air 3 - Superb and Sexy

28. prosince 2016 v 15:04 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Když jsem hledala a nenašla českou verzi Superb and Sexy (Sky High Air #3) od Jill Shalvis (asi ji ještě nevydaly, a možná ani nevydají), sáhla jsem po anglickém originále. U nás zatím vyšly první dva díly: Chytrá a sexy, Odvážná a sexy.

Maddie Stone pracuje jako asistentka, recepční, PR, a spoustu dalších jiných věcí schovává v rukávu. Kromě jiného i svou minulost. A právě když hrozí, že se minulost setká s přítomností, rozhodne se Maddie pro únikový plán. Bohužel pracuje pro tři potížisty, a ti ji nenechají odejít. Brody West byl poslán svými kamarády a spolupartnery ve firmě - Noahem a Shaynem -, aby Maddie dovedl zpátky, kam patří. Jsou jako jedna rodina a bez Maddie to ve firmě není ono. Spíš to nefunguje.

Leena Stone je Maddiino identické dvojče, a právě ona je důvodem, proč Maddie podstoupí únikový plán. Společně vyrůstaly na Stone Islandu, ostrově, který vlastní jejich rodina. Přesněji řečeno jejich strýc.

Hodnocení knihy: Zápletka se týká Leeny, která utekla od svého strýce, aby pro něj nemusela dělat špinavou práci - vytvořit originální šperk ze zlata a drahých kamenů podle přání zákazníků a následně ho vyměnit za padělek, který bude budoucím vlastníkům doručen. Načež byly v sázce životy. Od prvních dílů mi to přijde hodně hodně moc. Ne v dobrém slova smyslu. Moc je opravdu moc a tenhle příběh jsem sice přečetla, ale byla jsem zklamaná. Celkově to hodnotím jako slabé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama