Předtuchy smyslnosti (Psy-Changeling 2) - Nalini Singh

18. prosince 2016 v 11:12 | Lola Kiss |  Beletrie
Předtuchy smyslnosti (Visions of Heat, 2007) od Nalini Singh není první díl, ale i tak jsem si řekla, že se podívám na další knihu, kterou tiskne Fantom Print.

Vaughn D ´Angelo je v zvířecí podobě jaguár, a je součástí smečky levhartů DarkRiverů. Pro svého vůdce pracuje jako strážce, ale pořád mu něco uniká. Takže se jednou rozhodne následovat svoje instinkty a ty ho dovedou k Psyovi. Faith NightStar je J-Psy, jasnozřivec, ve své kategorii je tou nejcennější. Její hodnota se točí v miliardách. Pro její klan, slovo rodina nepoužívají, je spíš cenná komodita než člověk.

E-Psy empatička Sascha Duncan odešla z PsyNetu, aby mohla být volná a nemusela se bát, že za svoje pocity bude zabita nebo jak tomu jiní říkají, bude poslána na převýchovu. Aby se nestala další obětí systému, odešla a spojila se s levhartem Lucasem, vůdce smečky DarkRiverů.

Hodnocení knihy: Na začátku to bylo celé hodně zmateční, tak chvíli trvá než se děj ustálí a vyvtvořený svět se ustálí. Autorka zavádí čtenářky do světa, kde všichni jsou součástí PsyNetu, sítě, které jim umožňuje přežívat. Jedná se o rasu, která je členěna do několika kategorií jako jsou J-Psy, L-Psy, E-Psy, aj. V podstětě se jedná o identifikaci jedince, kdy J je pro jasnozřivce, E pro empatiky... Bohužel si nepamatuju všechny kategorie. Autorka zavede čtenářky do světa, kde emoce jsou nežádoucí jevem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama