Downside 4 Sacrificial Magic - Stacia Kane

28. prosince 2016 v 15:04 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Nevydržela jsem a objednala našla si knížku v angličtině. Rozhodně nebudu čekat, jestli bude mít kniha v ČR úspěch, aby se vydaly další překlady. Takže jsem se podívala na internetu na oblíbené stránky, a pak ... se to četlo samo. Downside 4: Sacrificial Magic od Stacie Kane hladce navazuje a opět vzbuzuje očekávání, co se bude dít tentokrát.

Chess stále pracuje pro Církev jako Odhalovačka, napůl úvazku dostává i jiné případy a hlavně se musí vyrovnat s další novinkou, straší Griffin, její oblíbený ze Starších, se uchází o novou pozici a podle všeho by dále s Chess nepracoval. Kromě jiného Chess zažívá i perné chvilky a to hlavně kvůli novému případu na Lexově území. její přítel Postrach není nadšený.

Lex se ukazuje na scéně stejně rychle jako potíže. Kromě toho, že se pokouší navázat s Chess znovu kontakt, se musí potýkat s novou sérií vražd, které se dějí na území jeho otce i na Ranařově písečku. Chess se chytí uprostřed a vůbec nepomáhá, že Lexoa sestra Blue, Beulah, pracuje ve škole, kde Chess řeší možný výskyt duchů.

Chess přebere a velká hádka se změní na rozchod. Postrach a Chess mají hodně nevyřčeného...

Hodnocení knihy: Po napětí, jaké zanechal třetí díl jsem si konečně mohla oddychnout. Aspoň že to dopadlo dobře. Teď hlavně mluvím o vztahu Chess a Postracha. Na konci třetí knihy nechala autorka otevřený konec a já jsem čekala, jestli se v tom samém problému bude vrtat a natáhne to. Naštěstí se tak nestalo a kniha je podle mě další dobrou volbou pro čtení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama