Downside 2: Oči mrtvých - Stacia Kane

16. prosince 2016 v 17:54 | Lola Kiss |  Beletrie
Donwside 2: Oči mrtvých (Donwside Ghosts 2: Unholy Magic, 2010) od Stacie Kane. Těšila jsem se, že si přečtu další díl. Je to něco nového a neokoukaného a rozhodně ty knihy mají co nabídnout. Jestli chci číst další díl? Chci přečíst celou sérii!

Děj se od prvního dílu Downside 1: Smrtící duchové posunul o tři měsíce...

Cesarie "Chess" Putnamová pracuje jako Odhalovačka ve službách Církve. Jejím úkolem je potvrdit přítomnost ducha nebo duchů v domě a provést rituál Zapuzení - převést ducha na druhou stranu. Za chodu jí udržují drogy a cigarety. Od posledního případu povýšila, ale na účtu to poznat zrovna není.

Mezi drogy patří Nervík, Valtruin, Panda, Slizák, Svěrač, snový dým,... Vyberte si.

Postrach pracuje pro Ranaře, Chessina drogového dealera a také místního šéfa. Od chvíle, co Postrach s Chess začal poprvé "spolupracovat", se mezi nimi utvořilo něco jako přátelství.

Když se Chess a Postrach poprvé muchlovali, Chess byla hodně sjetá a Postrach vycouval. Načež Chess předstírala, že si celou scénu nepamatuje. A pak se to ještě víc zvrtne.

Lex syn šéfa druhé strany Downside, Šukny, není jen dalším Chessiným dealerem, ale s Chess spí. Když se Chess s Lexem zapletla, netušila, že se situace vymkne kontrole. Netušila, že bude muset pomáhat na případu, který se dotýká Lexe, s kterým pouze spí, a Postracha, ke kterému něco cítí. Uf.

Aby toho nebylo málo, Chess pochopí, že práce a zábava by se neměly míchat a když už ano, mělo by být jasné, co má přednost.

Hodnocení knihy: Knihu jsem dočetla a první myšlenka byla: Kde seženu další knihu? Občas se mi poštěstí najít něco, co by mi normálně nepřišlo na mysl. Většinou trávím v knihkupectví asi tak dvě hodiny, ale abych byla spokojená, chtělo by to polovinu dne. Každpádně Oči mrtvých patří mezi oblíbené a s klidným svědomím to můžu doporučit. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama