You know (překlad know - vědět, znát někoho)

9. listopadu 2016 v 16:35 | Lola Kiss |  Moje téma týdne
Tohle je podruhé, kdy jsem dorazila do možného nového zaměstnání a co se neděje. No, neděje se právě nic. Jak všichni mluví o spěchu nebo náročnosti, začínám mít podezření, že jsou to ty řeči, které se říkají před ostatními lidmi, aby se vysloužilo: "Seš tak dobrý/á že to všechno stíháš."

Ale ve skutečnosti to jsou hlavně lži. Všude kam přijdete, vidíte pobíhat lidi, ale mají ve skutečnosti tolik naspěch? Rozhodně bych tipovala, že to nebude tak horké. A že by lidé pobíhali jako šílenci kvůli svému zdraví? To se musím jenom smát.

Skoro hodina nic nedělání mi připomíná den v dosavadní práci. Když máte nějaké úkoly, jupí!!! V opačném případě se zapřete do židle, sejdete níž a zíráte na strop. Jak dlouho? Dokud někdo nevpadne do kanclu nebo nezazvoní pevná linka nebo služebák. Věřte, že ani fb vás nezabaví na dlouho. Ani emailu, ani čtení časopisů či knih nebo sledování filmu na YouTube.

Prokrastince vládne světu. Proč? Pokud to jde, schovají se úkoly z dnešního dne na zítra, abychom mohli předstírat, že něco děláme. Za to nás přece platí, ne?

Nejsem jediná, kdo má podobnou náplň práce... Znám kamarádky, kolegyně etc. Každý někoho takového zná, ale nepřizná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama