Práce jako zkušenost. NIKDY NE život.

17. srpna 2016 v 16:46 | Lola Kiss |  Ošklivá pravda
Jestli jsem si někdy připadala jako Andy? Hm, nemusím vstávat brzo a ani nemusím zůstat do jedenácti hodin v práci. Nenosím si ani věci z práce domů. Jakmile zavřu dveře od kanceláře, práce za bezpečnostní protipožárními dveřmi zůstane. Nikdy jsem nechtěla být jedna z těch žen, která je v práci tak dokonalá a všichni kvůli ní dělají. "Ách."

Proč? Nevidí, že když taková žena odejde domů, je v podstatě pořád v práci. Ráno jí začnou zvonit telefony, lidé něco potřebují, odesílá emaily, zpracovává výkazy a pak je na čase jít domů. A když jde domů, pořád má telefon u ucha. Pořád řeší něco v práci. Pořád přemýšlí jenom o práci. Workoholička? "Nikdy!" popřeli by kolegové v práci.

Nechat pracovní život v práci a budovu opouštět s tím, že jste už znovu sama sebou. Jste to vy a nejste zaměstnanec. Vracet se k práci i PO práci je, jako byste si pomalu pletli provaz. A nebudete to vy, kdo se bude na jeho konci houpat. Kdepak! Bude to vaše rodina, partner, přátelé. Pověsíte celý svůj život, který jste si vybudovali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama