Krátká sukně, dlouhé nohy a chlapi mají nehody

25. srpna 2016 v 8:10 | Lola Kiss |  Moje téma týdne
Nikdy mi nepřipadalo, že by příběhy v knížkách pasovaly tak dobře na skutečnost. Přeci jenom jsem si nechtěla připustit, že ten vymyšlený svět, má hodně co dočinění s tím, ve kterém denně žijeme. Konkrétně jsem si říkala, že ta fascinace mužů na holé nohy je až moc zveličená, ale… Je to pravda.

Nakupovala jsem s mamkou v supermarketu a zašla si pro časopis. Když jsem se vrátila, našla jsem mamku, jak se směje a málem jí tekly slzy. Co se asi stalo? Ptala jsem se jí a ona mi napoprvé a napodruhé nedokázala odpovědět. Když se trochu uklidnila, dostala ze sebe důvod. Jeden kluk, co tam dělal na brigádě se tak díval, až to napálil do té stříbrné kovové klece, co jsou v ní prázdné kartónové krabice. Smála jsem se taky, ale chudák ten kluk. Snad se mu nic nestalo.

Jednou stinnou stránkou je ostatní ženy na vás vrhají vražedné a závistivé pohledy. Jak se s tím vyrovnat? Ignorovat je. Protože závistí lidé jsou všude a přiznejme si to, někdy i my sami závidíme jiným. Jestli ale vrháme stejné pohledy, to je jiná otázka.

Nosit do práce krátkou sukni ano, ale pokud máte schovaný vršek. Košile s dlouhými rukávy a k tomu kraťasy. Černobílá kombinace a růžové lodičky k tomu, velmi decentní řetízek. Jinak nic. I to stačilo, aby byla pozornost mužského osazenstva stočená na mě. To mě přivedlo na myšlenku, proč je nahé nohy tolik fascinují. Jasně, že je to lichotivý a pak se tomu i zasmějete, ale stejně je to tak trochu zvláštní. Když máte kalhoty, nevyvolá to stejný dojem jako sukně či kraťasy.

Začala jsem psát tenhle článek, a pak si uvědomila, že vlastně říkám: "Díky, kluci, že jste mi zlepšili náladu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama