The League Nemesis Legacy #2 FIRE AND ICE

7. května 2016 v 16:19 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Na oficiálních stránkách autorky Sherrilyn Kenyon http://sherrilynkenyon.com/, jsem si našla The League: Nemesis Rising, což je volné pokračování řady The League. Přečetla jsem skoro všechny díly z původní série The League o Ichidianském vesmíru, takže je jasné, že jsem si nemohla nechat ujít ani pokračování. A rozhodně mi nevadilo, že Fire and Ice vyšla jako kratší novela. Všechno důležité se tam objevilo.

Útěkem před minulostí, Livia potká svojí budoucnost: Adron, bývalý zabiják, brutálně zjizvený od poslední mise, která nedopadla dobře. A jedině Livia má kuráž na to, aby vyléčila jeho emocionální jizvy a navždy změnila jejich životy.

Pětatřicetiletý bývalý zabiják Ligy Adron Quiakides vyměnil sebe za těhotnou ženu. Když ho jeho bratr Jayce našel, nedodržel přísahu zabijáků Ligy - zabít člena Ligy, pokud je jasné, že nebude moct pracovat. Jayce dostal Adrona domů, kde ho sešili dohromady. Za celých osm let od té doby nezažil jediný den, minutu bez bolesti. Celé jeho tělo zůstalo jako "křehká květinka". Adron je dědicem Andarionského trůnu, syn Nykyriana a Kiary z Born of Night http://lola-kiss.blog.cz/1512/the-league-1-born-of-night.

Adronova zuřivost se probudila, stejně jako ho obestíral známý chlad. Bez zaváhání kopnutím překlopil stůl a toho muže udeřil. I přesto že jeho tělo křičelo v agónii s každým jeho pohybem, vstal, vytáhl blaster z toho bastardova opasku, a zamířil mu mezi oči.

Jedna rána. Jedno zabití.

Šestadvacetiletá princezna Livia typpa Vista se rozhodla vzít věci do vlastních rukou a utekla do nočního klubu s jediným cílem. Vyspat se s nějakým mužem, aby si nemusela brát starého senátora, ze kterého se jí dělalo špatně. Pokud by ji chytila rodina, otec by ji nechal veřejně zbičovat. Nebo by to přenechal jejím bratrům.

Livia byla v baru sotva minutu, když se dovnitř nahrnuli stráže a hledali jí. Sotva si mohla něco promýšlet, než se schovala do jednoho boxu. Adron nečekal, že by ho mohlo něco překvapit, ale té ženské se to povedlo. Livia překvapila Adrona svou žádostí.

Livia pomohla Adronovi tím, že mu dokázala ulevit od bolesti...

Ta žena byla tím největším bláznem, jakého kdy znal.

Posadila se vedle něj na postel. "Tady." Položila mu ruku na koleno.

Adron se napjal, když teplo z jejích rukou mu prostupovalo nohou. Za pár sekund byla všechna bolest pryč a jeho koleno se zdálo být stejné jako předtím, než ho Kyr roztrhl ve dví. "Jak jsi to udělala?"

"Moje máma mě to naučila. Pochází z dlouhé linie velkých léčitelů."

Věci neskončily tak, jak si plánovali. Během následující ho rána se zjistilo, kam se Livia poděla, co dělala a s kým. A to mohlo mít jediné možné řešení. Livie by byla potrestaná veřejným bitím, dokud by neomdlela. Ale Adron udělal něco, co se podobalo šílenství...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama