To si děláte srandu!

11. dubna 2016 v 7:59 | Lola Kiss |  Ošklivá pravda
Jestli vás něco po ránu dokáže nakopnout tak jako hrnek kafe, je to pravě pocit "nasranosti". Vyzní to neomaleně? Klidně. Je mi to fuk!

Včera večer se mamina ptala, jestli bych ji hodila do práce na půl sedmou, nejlépe ve čtvrt na sedm. Řekla jsem ano. Ráno tedy vstanu ve třičtvrtě na pět, abych se stihla nasnídat, připravit věci do praxe v nemocnici, zkrášlit se. Je asi pět čtyřicet a já slyším, jak dole bouchají dveře předsíně a mamina volá: "Ták ahoj!" V hlavě mi bliká TO SNAD NE! Ale ano. Ona se rozhodla, že pojede do práce na kole. Jen tak. Jako by se nechumelilo. A to jsem klidně mohla spát ještě hodinu!

Jenomže ještě ten den odpoledne jsme měli návštěvu, přišla moje babi B. a děda. Což je samo o sobě v pohodě, kdyby nezačala mluvit takto: "Víš, chudinka Marcelka.... Víš, ona je takový chudák, že za mnou musela přijet na kole, když jim v rodině funguje jenom jedno auto. To druhé mají v servisu." ... "Chudák Barča. Ona je teď sama doma a její máma odjela s tím divným Pavlem na Slovensko. Já vím, že jí bude patnáct, ale ona je takový chudák. Je tam sama." A pár dalších podobných vět skoro celé tři hodiny.

A cesta do práce? Jasně, že se mi tam všude prdelila auta, co jela 50, kde se jezdí 90. A místo k předjíždění nebylo. Anebo dvě cisterny, co se rozhodly že pojedou v pruhu pro rychlejší auta 70-tkou? Jo, a pak má člověk být v klidu, když ho všichni serou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 11. dubna 2016 v 11:47 | Reagovat

To jako... hodinu a půl před odchodem z domu se s něčím mrnit? Já kdybych měla odcházet ve čtvrt na sedm, jako že jsem na střední musela ještě o trochu dřív, tak vstávám maximálně chvíli po půl šesté. Vlastně kdyby ve čtvrt na sedm, vstávám tak v... 5:50. Radši spát! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama