Jak probíhá praxe v nemocnici

21. března 2016 v 7:46 | Lola Kiss |  Ošklivá pravda
Tak je to tu znovu. Další důvod proč nenávidět pondělky. Garfielde, chápu tě.

Sedím na polstrované židli v otevřené čekárně, před sebou vidím několikery dveře na rentgen a vedle mě sedí kolegové ze ZČU. A co děláme? Čekáme...

Čekám, protože nemůžu sedět v kanceláři se sociálkama, neboť začínám až od osmi. Co na tom, že mi vlak přijede už v 7:00 a v nemocnici jsem 7:25? "Ale vy tu máte být od osmi." Divila se první den sociálka.


A tak čekám s kolegy, co tu mají smysluplnější čekání. Čekají na vedoucí praxe, která je rozdělí na jednotlivé stanoviště jako porodní, kardio, mamo, ambulantku... A pak mizí a je jim jedno od kolika se začíná.

A rak tu sedím a čekám a pak abych dělala cože? Klasika. Jdu na sociální vezmu papíry na poštu a papíry na sociální anamnézu. Dojdu na poštu, vezmu novou, pokud je a pak jdu za lidmi pro tu anamnézu, což znamená, že ji beru jejich osobní informace. A pak zpátky na sociální. A tam? Nadiktuju jim ty informace, ona si to přepíše a tím to končí. Jo a ještě skartuju ten papír, kam jsem si to psala. A takhle to probíhá celý den - pošta ale jenom ráno. A jak dlouho tu jsem? Od osmi do půl třetí! A když není co dělat? Číst spisy? NUDA!!! Ptát se na cokoliv? Jasně když vás napadne něco nového. Ale! Ony přece musí taky pracovat. Musíte se zabavit samy (já a kolegyně ze školy).

A co je hlavní? Vděk za wifi-free! No aspoň na většině míst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama