Stránka jedné knihy - 6.kapitola, část 1

8. února 2016 v 20:16 | Lola Kiss |  MY NOVELS Stránka jedné knihy
Do třetice všeho zlého

"Budu se muset na nějaký ten čas vrátit domů. Anna mi psala, že se mnou potřebuje domluvit, a navíc mám i nějaké problémy v bytě." řekla jsem Marii, která se na mě soucitně usmála, a Petr s Adamem jen pronesli něco na téma, že je to škoda, ale vypadnout do civilizace prý by bodlo i jim.

Sedla jsem si do bazénu na schody, než se dostavil můj ctitel Alex. Nevím, co přesně si myslel, že dosáhne svým chováním, ale já jsem mu ho nerozmlouvala. Dokud mě jen hladil po zádech, nechala jsem ho, ale jakmile zacházel dál, řekla jsem mu, že to tady není vhodné. Tak vymyslel piknik namísto oběda.

Zalezli jsme na opačný konec zahrady, kam nebylo od domu vidět, a vybalili si oběd. Alex se postaral o jídlo, já vybrala pití, jen limonádu s příchutí citronu, žádný alkohol. V posledních dnech jsem toho vypila víc, než za celý svůj život.

"Ben se vrací do města taky, takže tě tam hodí." Alex se zakousl do sendviče a já hlasitě polkla. Ta představa se mi nelíbila, ale nedalo se nic dělat, protože svoje auto jsem tu neměla.

"Dobře, to je v pohodě." Pokrčila jsem rameny a zakousla se do šunkové bagety. Mluvit s ním o Benovi by byla ta nejhloupější věc, jaká by mě napadla.

Svlékla jsem si šortky a pohodlně se uvelebila na dece. Sluníčko příjemně hřálo a sem tam se objevil nějaký ten mráček. Alex se natáhl vedle mě a chvíli jsme jen tak mluvili o počasí, práci a Marii. Potom se přetočil na břicho a pozoroval mě.

Jakmile jsem se ho zeptala, co má v plánu, přišoupl se blíž a obkresloval mi lem u výstřihu plavek. A vzhledem k tomu, že jsem nic nenamítala, si dovolil víc a naklonil se nade mě, aby mě mohl políbit. Uvolnila jsem se a opětovala jeho polibky.

Zahákla jsem si nohu přes Alexovo a to ho povzbudilo, takže mi sjel rukama na horní díl plavek a pokoušel se zatahat za tkaničku. Pousmála jsem se, když mě naposledy políbil na krk a pak jsem ho dostala na záda.

Vytáhla jsem si ho k sobě nahoru do sedu a znovu ho políbila. Alexovi se konečně podařilo najít tu správnou tkaničku a vršek od plavek se svezl mezi nás. Vnímala jsem, že by Alex chtěl dělat mnohem víc, ale mně to zatím stačilo.

Když mě znovu líbal na krku a pak na klíční kosti, mohla jsem zadýchaně promluvit. "Alexi, já to tady venku s tebou dělat nebudu."

Podíval se mi do očí, ale nemohla jsem z nich vyčíst nic než fakt, že mě chtěl. "Tak fajn."

Mazlili jsme se asi půl hodiny, než jsme se dospěli k bodu, kdy se musí přestat nebo už pak nejde zastavit. Zavázala jsem si plavky a zvedla se k odchodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama