Sweet Obsession - Jessica Daniels

2. prosince 2015 v 17:03 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Sweet Obsession od Jessicy Daniels patří pod sérii Sweet Addiction.

Hlavní pár knihy tvoří pětadvacetiletá Brooke - žádné závazky ani dlouhodobé vztahy, chce si užívat - a devětadvacetiletý Mason - změna mu přinese něco nového a hlavně bude dělat to, co miluje.

Broke pracuje v pekařství/cukrářství, kde peče a zdobí dorty. Bydlí u svých přátel, gayů, Joeyho a Billa. Joey pracuje také v pekařství/cukrářství, které vede Dylan, manželka Reese, a matka tří dětí.

Mason si otevřel studio Hot jógy a přede dveřmi mu stojí zástupy žen, připravené na lekci jógy od muže s australským přízvukem a tělem řeckého boha.

První setkání Masona a Brooke. Masonův úhel pohledu:

"Obdivuješ výhled?"

Ztěžka jsem spustil ruce podél těla. Oči se mi otevřely.

"Musím říct," ten nízký, sametový hlas za mnou pokračoval. "Opravdu se ti nedivím. Dneska ráno jsem měla vlastní fajnové zírání."

Fascinovaně jsem otočil hlavu.

Žena, očividně, věděl jsem předtím, než jsem se s ní setkal tváří v tvář. Jen ne tahle žena. Nikdy ve svých nejdivočejších představách jsem si nevysnil to, jak stoupá za mnou na chodník, a klopýtne v momentě, kdy se setkáme očima.

"Ups!"

Natáhl jsem se, sevřel její ramena a podepřel její váhu. Její kůže byla jako nabitá elektřinou. "V pořádku, zlato?"

Narovnala se, pomalu zvedla hlavu, její rty se pootevřely, jak s podivem zírala na mou pusu. Směsice fascinování a nevěřícnosti.

"To si ze mně děláš prdel."

Vydechl jsem se smíchem. "Nikdy jsem tak docela nepochopil tenhle výraz. Co vlastně ´děláš si ze mně prdel´ znamená? Zní to jako špatná věc, že jo?"

"Špatná?" Usmála se tím drobným, nebezpečně pomalým úsměvem, jako kdyby už naplánovala tuhle reakci, byla deset kroků napřed a čekala, až ji doženu. "Ne, ne špatná, jen jsem si nemyslela, že je možné, abys byl ještě víc sexy. Pak bum, musíš otevřít tu svou sexy australskou pusu a úplně mi uletí myšlenky. 'Děláš si ze mně prdel', v tomto případě, je velmi, velmi dobrá věc."

"Ale zároveň to může být použito negativně."

"Samozřejmě. Jestliže si sundáš kalhoty a já objevím, žes byl v procesu změny pohlaví. V tomhle nešťastném scénáři, moje 'děláš si ze mně prdel', by mělo zcela jiný význam."

"Ah, dobře, ujišťuju tě," začal jsem a přiblížil se. "Tohle nebude ten případ."

Její obočí se vyklenulo. "Dokaž to."

"Myslíš to vážně."

Zvedla bradu a čekala.

Ježìši kriste. Tahle by mě mohla zničit.

Sundat kalhoty přímo tady? Ne, to bych nechtěl, ale zatraceně, jestli ji nechci zatáhnout dovnitř a trochu šokovat. Ukázat ptáka ženě, která vypadá, že je připravená mě zhltnout.

Slabě se zasmála. Je pobavená. Cítím se, jako bych sledoval hladového vlka, kroužícího kolem nevinného stáda ovcí.

Prohlížející si každou lákavou ovci.

Ďolíčky, pravděpodobně jediná roztomilá věc, co u ní upoutala mojí pozornost, a pak jsem nemohl přestat přejíždět očima po jejích rysech. Tmavé, hebké vlny. Velké oříškově hnědé oči. Olivová pleť a růžové tváře.

Teď jsem já ten, kdo si užívá fajnové zírání. Pročistil jsem si hlavu a kouknul dolů, uvědomil jsem si, že ji pořád svírám.

"Promiň." Spustil jsem paže. "Jsem Mason, mimochodem."

"Brooke. A nemusíš se omlouvat. Nikdy bych si nestěžovala, kdyby byly tvoje ruce pořád na mně."

Skoro jsem o krok ustoupil, abych se udržel a nepřitáhnul ji do objetí a neotestoval teorii. Ošahávat ženu, kterou jsem právě poznal, není ve dne normální, ale bojoval jsem proti té touze.

Ale nikdy to nebyla tato žena, která mě vyzývala.

"Je to tak?" zeptal jsem se usmívajíc. "Nikdy by sis nestěžovala? Nehledě na to, co bych dělal?"

"Hm. Je jeden způsob, jak to zjistit."

Sevřel jsem si krk. "Kriste. Bojím se, že jsem právě potkal ďábla. A přišel na to, že je žena."

"Oh, ale přináší ďábel dárky plné delikátního potěšení?" Brooke nadzvedla víko od krabice, co držela. "Sama jsem je dělala."

Pýcha v jejím hlase byla nezpochybnitelná. Příjemná vřelost obalovala její slova a dávala mi záblesk ženy, která se ukrývala za bezostyšným zevnějškem. Dost možná její pravá verze.

Vidím tě, Brooke.

Podíval jsem se na čtyři koláčky a přesunul ruku na její tak, že jsme oba drželi krabici.

Možná potřebuje pomoct s držením.

Možná jsem znovu chtěl cítit její kůži proti mé.

Díval jsem se jí do očí. "Jestli jsou otrávené, tak jistě. Představuji si, že málo mužů odolalo krásné ženě s upečenými dobrotami. Ďábel je notoricky nebezpečný a zároveň svůdný, nebo není?"

"Tak mi to bylo řečeno."

"Od dřívějších obětí?"

"Obětí?" Zasmála se, pohodila hlavou dozadu a odhalila ladnou křivku šíje. "Říkáš to, jako bych byla požíračka mužů. Nejsem tak špatná. Tady." Její prst se zabořil do polevy a pak vklouzl do jejích úst.

Její oči se během zasténání zavřely.

Kurva.

Přitiskl jsem ruku zepředu na kalhoty.

Kdy to bylo naposledy, co jsem ztvrdnul během sekund? Když mi bylo jedenáct a poprvé jsem viděl kozy? Normálně se mnohem víc ovládám, ale sakra, jestli tohle není ten nejvíc sexy zvuk, co jsem v životě slyšel.

Vytáhla si prst z pusy. Naše oči se setkaly. Na jazyku se mi sbíhaly sliny, a nutil jsem se polykat, abych neslintal.

"Vidíš? Nemůžou být otrávené, ne?"

Usmál jsem se, a její oči se rychle zacílily na mou pusu. "Předpokládám, že ne."

Předala mi krabici. Zavřel jsem víko a podíval se na logo.

"Díky. Dám si je později."

"Líbilo by se mi, kdyby sis je dal teď."

Rozšířily se mi oči. Kývl jsem hlavou za ní. "Nepotřebuješ být zpátky v práci?"

Pokrčila rameny. "Mám pár minut."

"Pár minut? Zranilas mě, Brooke. Dej chlapovi víc kreditu, jo?"

Na tváři se jí roztáhl široký úsměv. Kriste, ta pusa je hříšná.

"Okay. Kolik času potřebuješ?"

"S tebou?" Pomalu jsem přejel pohledem její tělo.

Tohle je poprvé, kdy úplně oceňuju každý její úchvatný centimetr. Křivka jejích prsou, černý napínající se materiál topu, sotva volný, a v neposlední řadě mě to přimělo bolestně vnímat potřebu, kterou jsem nikdy takhle necítil. Ta jemná křivka boků, kterou jsem chtěl přejet rukama, pak zajet dozadu, sevřít a zabořit prsty. Má křivky a měkkost. Svůdná a nebezpečná.

Kolik času? Mohl bych se na ni dívat celý život.

"Masone."

Zvedl jsem oči a soustředil se na její obličej, pobavení v jejích očích. "Hm?"

Sakra, jak dlouho jsem zíral? Kdo je vlk teď?

Mason se cítil nesvůj, že řekl Brooke ne, když byla nahá a stála u něj v bytě. Nechtěl být další čárkou na jejím seznamu a i on sám s tímhle životem skoncoval. Žádné ženský na jednu noc. Další den ráno Brooke potkal v kavráně, a předvedl jí, co od ní chce.

Vrhla na mě tvrdošíjný výraz, když napochodovala ke mě. "Nevím, to je to, proč se ptám. Nenosíš prsten, ale ne všichni ženatí chlapi nosí prsteny. Zvláště ti, co rádi odsunou představu ženy. Jsi takový?"

Zíral jsem na ní dlouho a pevně. To myslí do prdele vážně? Popadl jsem jí za ruku a strčil jí do uličky mezi dvěma budovami.

"Co to děláš?"

S rukou na jejím boku jsem ji nasměroval na zeď. Hruď na hrudi, shlédl jsem na ni dolů a pokoušel se zvládnout vztek, který mě popadal z jejího obvinění. A přitom jsem balancoval s tou stupidní kávou v ruce.

"Opravdu si myslíš, že jsem ženatý? Myslíš si, že jsem takový typ chlapa? Ten, co podvádí manželku?"

Zvedla hlavu. "Nevím. To proto se ptám. Nebylo by to poprvé, kdy se ženatý chlap pokouší se mnou něco mít. Přesto pochybuji, že by mě jakýkoli z nich odmítl tak, jako ty. Bylo to tvoje svědomí zatížené vinou, co promluvilo minulou noc?"

Co to do háje...?

Sehnul jsem se blíž. "Nejsem ženatý. Kdybch byl, nikdy bych tě nepozval do mojí třídy, protože bych nebyl schopný odtrhnout od tebe oči. Sakra, Brooke, to, jak jsme flirtovali ten první den, by se nikdy nestalo. Řekl jsem ti, že nemám zájem o rychlou šoustačku. Znova to už nechci. Nejsem žádnej malej kluk, co si to rozdává s kdekým. Chci víc než to." Posunul jsem ruce výš k jejímu pasu, vychutnával si křivky. "Dej mi víc."

Pomalu mrkla a podívala se na mě širokýma, smutnýma očima. Nepatrně zavrtěla hlavou. "Máš vůbec ponětí, jak poníženě jsem se cítila minulou noc? Jak trapně jsem se cítila? Byla jsem nahá, Masone, a tys mě odmítl." Prudce vydechla. "Odmítl jsi mě."

Kurva. Zranil jsem jí. Nemyslel jsem to tak. Nikdy bych to neudělal.

"Brooke."

Její pohled padl na moje tričko.

Bolest v jejím hlase, skombinovaná se zraněným pohledem, který se snažila schovat, mě trhal na kusy.

Sklonil jsem hlavu. Zvedla hlavu mým nenadálým pohybem a zalapala po dechu, když se naše ústa spojila v mučivém polibku. Bylo to horké a vlhké, skoro bolestivé, jak jsme uvolňovali naše zoufalství. Moje tělo ji přitisklo na cihly. Pootevřela rty se zasténáním, když svoje teplé ruce obtočila kolem mého krku, prsty mi zapletla do vlasů a zatahala. Jazykem jsem zkoumal její ústa a vycházel vstříc jejímu. Vzal jsem ji za zadek a přál si, abych měl obě ruce volné a mohl to udělat pořádně.

Sála mi ret, pak skousla a umívala se, když jsem se odklonil a zamručel.

"Umíš dobře líbat," řekla proti mým rtům. "Vážně dobře. To musí být tím přízvukem."

Zasmál jsem se, jazykem poškádlil její rty, ochutnával ji.

"Chci tě, Brooke. Už to chápeš?"

"Mm. Asi." Chytla mě za vlasy, když jsem se pokoušel ustoupit. "Ne, počkej, nepřestávej."

Položil jsem si čelo na její. Její ruka povolila.

"Chceš víc?" zašeptal jsem, zíral jí na pusu, oči, roztomilou vrásku na nose.

Přikývla a skousla si spodní ret.

"Já taky. Chcí víc toho i ostatního. Zkus to po mém."

"Zkus to po mém. Zahrnuje to nahotu." Pokoušela se dostat blíž.

Zatlačil jsem proti jejím boku a udržoval ji přimáčknutou na zdi.

"Masone," zasténala, když jsem se shýbl a políbil ji na tvář. Přejel jsem k uchu.

"Mohl bych tě právě teď ošukat přímo proti zdi, a kdokoli by mohl projít kolem nás. Líbilo by se ti to? Udělala by ses?"

Zachvěla se s rukama okolo mého pasu.

"Oh, bože," zašeptala.

Políbil jsem ji pod uchem a pokračoval. "Bylo by to úžasný, a chci to, vážně, ale mým způsobem, což zahrnuje city a poznávání se, důvěru... tak je to lepší. Je to o moc lepší, Brooke. Chci, abys mě doopravdy cítila. Nechci jenom rychlovku v uličce a pak nic. To udělat nemůžu."

Pomalu jsem ustoupil. Moje ruce opustily její tělo, zatímco jsem sledoval její zrychlený dech.

Buší jí srdce stejně jako mně? Potlačil jsem pokušení se zeptat.

Podíval jsem se na ní. Tváře měla zrůžovělé. Vlasy měla uvolněné, sotva zůstávaly v drdolu.

"Zkus to po mém," navrhl jsem znovu.

Prosím. Chci to s tebou.

Vtáhla spodní ret jak přemýšlela, její pohled přelétal od mých očí k puse. S lehkým zafuněním se odstrčila ode zdi a vzala si ode mně kávu. Nohy jí rychle odnášely pryč ode mně.

Cože?

"Znamená to ano?" Zavolal jsem a obrátil hlavu.

Existuje předsudek, ve kterém žena vystupuje jako děvka, přestože dělá to samé jako muž. Vztahuje se k tomu otázka, kterou by žádný chlap neměl položit, protože na ni neexistuje dobrá odpověď. "Měla jsi někdy jednorázovku/rychlovku?" Pokud odpoví žena, že ne - je za frigidní. Pokud odpoví, že ano - je za děvku. Brooke se dostala do téhle situace.

Brookein úhel pohledu:

Paul se přidržoval baru, zvlčile se šklebil. "Brooke! To je legrační. . . legrační znovu tě vidět, no ne? Bože, opravdu jsem si nemyslel, že jsi to ty."

Nemyslel si, že jsem to já? Viděla jsem ho před pár dny. Jak moc opilý tenhle chlap je?

"Ehm, jo, jsem to já. Malý svět." Zatlačila jsem do Masonovy hrudi. "No tak. Pojďme."

Paul nemlčel.

"Myslel jsem si. . . nó, to není Brooke. Ani náhodou! Měla by postávat na rohu."

Prudce jsem se otočila. "Cože?"

"Roh na ulici." Paul se přiblížil a zvedl hlavu s úšklebkem. "No víš. Jako děvka."

Tělo mi ztuhlo. Mason se za mnou napnul.

Paule, ty stupidní zasranej idiote. Říkal sis o to.

Masonův úhel pohledu:

"No víš. Jako děvka."

Brooke se rychle nadechla. Rozšířily se jí oči.

Co to kurva řekl?

Pohnul jsem se blíž k tomu sráči a postavil se před Brooke. "Hej, odprejskni, kámo."

Jeho hlava vylétla vzhůru, oči mrkaly v pokusu o soustředění. Sotva se držel na nohou. Jedna ruka položená na baru, druhá svírala stoličku, kterou Brooke před chvílí okupovala.

Byl tak nadraný, že každou chvíli přepadne.

"Ne." Brooke zvedla ruku a chytla mě za paži, zastavila mě. "Ne, nech to na mně." Postavila se před toho bastarda. "Promiň, Paule. Co přesně mě dělá děvkou? Byl to ten fakt, že jsem s tebou jednou měla sex, což náhle lituji, nebo to, že tvoje ubohé city jsou raněné, že jsem se ncehtěla pak mazlit?" Ruka jí vylétla na bok. "Jsi smutný, protože jsem si to nechtěla zopakovat? To je ono? To je proč právě teď vypadáš jako sračka, Paule?"

Ježíši. Brooke a tenhle kretén? Tohle nechci slyšet.

Paul sklonil hlavu a otřásal se tichým smíchem. "Šukáš jako děvka. Jaká holka se sbalí hned potom, co se nechá ojet?"

"Jakej chlap se promění v puberťáka a brečí kvůli tomu? Máš štěstí, že jsem s tebou šla domů. Tu noc jsem měla hodně možností."

"Jo. . . Vsadím se, žes měla." Přišoural se blíž, jeho oči se zablýskly. "Děvko."

Pohnul jsem se bez rozmyslu, postavil se před něj a přimáčkl jeho tělo k baru.

"Znovu s ní takhle promluv a prohodím tě zasraným oknem, jo?"

Malá ruka mi spočinula na předloktí. "Masone." Brooke zatahala za mou paži, ale toho bastarda jsem dál držel přišpendleného k baru.

Stačilo mi vědět, že byl s Brooke a vyprovokovalo mě to. Slyšet ho mluvit takhle... Nejsem násilnickej chlap, ale najednou jsem cítil, že bych mohl být. Mohl bych zbít toho šulina a necítit výčitky svědomí.

Hlava se mu přetočila doleva, pak doprava, jeho oči se pomalu zavíraly. "Hm. Prašť mě. No tak. J-je mi to f-fuk."

Mumlal slova. Sotva byl schopný stát.

Nepraštím ho.

UstoupiI jsem zpátky. Tohle nečekal. Oči se mu rozšířily, noha mu podklouzla a on se zřítil jako pravý opilec na podlahu, končetiny rozhozené jako hadrová panenka, hlava mu práskla o bar. Bolestivě zavřel oči a hekl, pak se pomalu přetočil a ležel mezi stoličkami.

Brooke chtěla s Masonem jednu rychlovku, aby tak pokračovala dál v zaběhnutém pořádku. Mason, ale od ní chtěl víc. Dohoda byla jednoduchá, budou se vídat a bavit se jako kamarádi. Budou se líp poznávat. Oba si to užívají.

Joey, Dylan a Brookeina sestra Juls nenechávají Brooke na pokoji a nutí ji, aby svůj vztah s Masonem definovala, aby přiznala, že spolu chodí. Brooke se zhroutí a Mason si neví rady, nechápe co se stalo. Je to jako velká bouře, která dopadla dobře. Nakonec Brooke řekla, kým pro ní Mason je.

Všechno šlo hladce, dokud se neozvala Brookeina minulost. Jedno CD, kde je Brooke s jiným mužem. Mason to náhodou viděl a rozzuřil se. A donutil Brooke myslet si to, co jí tenkrát vmetl Paul do tváře - děvka.

Brooke zůstala naprosto zničená a vypadala jako živá mrtvola a nebyla schopná fungovat. Mason zůstal v loftu a byl v totálním alkoholovém opojení, kdy nevěděl o světě. Situaci zachránil Joey, který šel "nakopat" Masona do zadku, a když ho viděl, musel mu promluvit do duše (svým vlastním způsobem).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama