Stránka jedné knihy - 5.kapitola, část 1

3. prosince 2015 v 8:00 | Lola Kiss |  MY NOVELS Stránka jedné knihy
Bublinkové zatmění

Ráno jsem měla menší bolení hlavy, ale nebylo to tak zlé, jak jsem očekávala. A jako na potvoru jsem potkala Alexe, který mi chtěl dát pusu na přivítanou, ale odtáhla jsem se a Alex se na mě podíval se zdviženým obočím.

"Oba jsme něco vypili a vzhledem k tomu, že spolu ještě máme pracovat, bych to nechala být. Jsem si vědoma toho, že se to stalo."

"Takže se ti to líbilo."

Pozvedla jsem obočí nad jeho tónem, kterým to pronesl. "Jo, bylo to dobré."

Nechtěla jsem se s ním dál o tom bavit a raději se šla věnovat pořádně velkému hrnku kávy.

"Lidi, Stefan se musí naléhavě vrátit do práce, takže pojedu s ním."


S Erikou jsem se nerada rozloučila, protože kromě Marie, se kterou jsem měla pokoj dohromady, jsem si nemohla s žádnou jinou holkou popovídat.

Adam a Petr vyspávali kocovinu, takže jsem je nerušila a nechala Alexe, aby odvezl Stefana s Erikou zpátky do města. Marie se opalovala u bazénu a stejně tak i Eva, která si musela udržovat dokonale opálenou pokožku. K mé smůle jsem zůstala v domě s jedním nevítaným společníkem.

Připravovala jsem něco k obědu, protože na mě dneska vyšla směna v kuchyni, a k mé smůle se ke mně nachomýtl i Ben.

"Chceš s něčím pomoct?"

"Dobře, můžeš začít s přípravou marinády." řekla jsem obezřetně a dumala, jestli jeho nové chování je přetvářka nebo se mi tímhle omlouvá. Ta druhá možnost byla blbost, jak jsem zjistila za pár minut.

Krájela jsem jablka do ovocného salátu, když se Ben přese mě natáhl pro utěrku a záměrně mě tím přitiskl ke kuchyňskému pultu svým tělem. To bych ještě přešla, kdyby po pár minutách nenásledoval další "náhodný dotyk".

"Nech toho." zavrčela jsem a podívala se mu zpříma do očí.

"Vždyť jsem jenom potřeboval trochu oleje." namítl a já uhnula před jeho nataženou rukou. Spíš jsem odskočila, jakoby mi chtěl ublížit. To ho pobavilo.

"Co po mně chceš?" řekla jsem a založila si ruce.

"Jak to myslíš?"

Naštvaně jsem se otočila a šla do ledničky pro hroznové víno a mango. Když jsem se otočila, Ben stál jen pár centimetrů ode mě. Nelíbilo se mi, že mám plné ruce, a že jsem momentálně uvězněná ve dveřích ledničky.

Zastrčil mi pramínek vlasů za ucho a to pro mě byl signál vypadnout z jeho dosahu. Jakmile se ke mně naklonil, skrčila jsem se a protáhla se pod jeho rukou, a přitom pohybu vypadl z ledničky celý dolní regál.

Ben se rozesmál, ale posbíral to.

Dokrájela jsem poslední kousky manga a chystala se zmizet, jenže Ben jako by chápal moje slova a chování jako pozvánku k dalším útokům na můj osobní prostor.

"Uvidí tě." řekla jsem a poukázala na Evu, která ležela u bazénu a slunila se.

"Nejsme spolu." Opřel si ruce vedle mojí hlavy a já ucouvla, až jsem narazila do zdi.

"Dej mi pokoj." řekla jsem a kontrolovala se.

"Proč přede mnou utíkáš? Neovládáš se snad v mojí přítomnosti?" Ben se posměšně usmíval a bezpečnou vzdálenost vůbec nedodržoval.

"Teď jsi na to kápnul." řekla jsem a sledovala rychlou změnu jeho výrazu. "Bože, ty seš tak neodolatelný, že bych po tobě hned skočila. Vážně Bene, nejraději bych tě teď hned odtáhla nahoru do pokoje, kde bychom zůstali až do večera. Jo Bene, tak moc tě chci, zlato." Silně jsem ho odstrčila, sebrala mísou s ovocem a odešla ven na verandu, kde jsem připravovala stůl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama