B. A. D. Agency #1 Bad Attitude

21. prosince 2015 v 18:29 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Vyzkoušela jsem něco nového, co se podobá knize o špionech (Všechny staré nože), a vrhla se na sérii B.A.D. Agency od Sherrilyn Kenyon. Prví díl nese název Bad Attitude. Děj je ze současného světa, kde americká organizace sbírá trénované vojáky, bývalé agenty, trestance, kteří by mohli pracovat pro jejich tajnou společnost. Navenek fungují jako pojišťovací společnosti, ale v skutečnosti pracují na tajných operacích, kdy je ohrožen mír a lidské životy.

Josh D. Steele pracoval jako voják, sniper, dokud jeho nejlepšího kamaráda nezastřelili přímo vedle něj. Jejich vrchní důstojník, který je poslal na misi se špatnými informacemi, házel smrt jeho nejlepšího kamaráda na něj. Dostali mylné informace. Neposlouchali rozkazy. Steele slyšel, co jeho velitel tvrdil a vzhledem k jeho cholerické povaze se neudržel a velitele zastřelil. Skončil ve vězení na dvacetpět let. Steelův smysl pro humor a jeho sarkastické poznámky si zamilujete. Stejně jako se lehce naštve, tak snadno i skončí po hlavě do nových věcí.

Sydney pracovala jako agentka, ale nyní skončila u B.A.D. Agency, kde měla z úkol najít nové talenty a hlavně se starat o mezinárodní hrozby. Když se objeví záznam o tom, že prezident jednoho malého státu si objednal vraždu svého syna na americké půdě - musí zasáhnout. V Sydney se pere její romantická představa o milujícím a oddaném muži s její fasádou pevné a hned-jdu-na-věc agentkou.

Joe pracuje jako šéf pobočky a jeho asistentkou je Tee. Oba si znají a navzájem se dobírají. Nic si spolu však nezačnou, protože to by mělo špatné následky. Společně se Sydney odletěli do vězení, podívat se na snipera Steela. Jeho znalosti by se jim pro následující misi hodily.

Steele strávil ve vězení rok a i to mu stačilo, aby pochopil, že jakákoli legální šance dostat se ven, je vítaná. Sydney chtěla dostat prezidentova do bezpečí před jeho vlastním otcem, a také toužila potom, aby moha se Steelem víc než jen pracovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama