Stránka jedné knihy - 4.kapitola, část 3

27. listopadu 2015 v 21:35 | Lola Kiss |  MY NOVELS Stránka jedné knihy
Dokud nepřijal zbytek party, zůstala jsem schovaná u sebe v pokoji se zamčeným klíčem. Věděla jsem, že Ben znovu nepřijde, ale riskovat další konfrontaci jsem nechtěla.

"Lili, tohle si fakt dovolil?" Erika na mě třeštila svoje světle hnědé oči.

Pokývala jsem hlavou a potvrdila si tak její názory na Bena, který se honí za každou sukní.


Erika mi pak převyprávěla plány na večerní mejdan v bazénu a grilovačku, ne nutně v tomto pořadí. Těšila jsem se a konečně mohla v bezpečí sejít dolů, protože Eva nenechala Bena ani na chvilinku vydechnout.

Seděla jsem v bazénu na schodech vedle Eriky a Stefana a pozorovala Alexe, jak mi každou volnou chvilku nosí drinky a věnuje mi až moc pozornosti. Chtěla jsem náš vztah udržovat na spíše profesionální úrovni, ale s každým dalším slovem nebo náhodným dotykem se to stávalo těžším.

Na začátku jsem s Alexem mluvila o práci, ale při jeho poznámce, že jsme tady na dovolené, jsem od tématu upustila a sklouzli jsme do přátelského pokecu. Nebyla jsem jediná, kdo si povšiml Alexova chování vůči mně. Erika se usmívala a dokonce jsem postřehla i Evu, jak se na mě mračí.

Najednou se ozval řev, protože Adam shodil Marie do bazénu, kam pak společně s Petrem skočili. Stefan hned na to popadl Eriku a odnesl ji do bazénu, kde ji potopil. Všimla jsem si, že Eva se bránila a do bazénu se od Bena nenechala hodit, šermovala před ním svýma rukama s dokonalou čerstvou manikúrou.

"Lili." Otočila jsem se na Alexe a viděla, jak mu v očích hrají nebezpečné ohníčky.

"To neuděláš." Řekla jsem a cítila jsem, jak se mi rty kroutí do úsměvu.

Alex mě zvedl a odnesl do bazénu, čím mě donutil se ho pořádně chytit. Zavýskla jsem nad studenou vodou, když mě postavil do bublinek, kde je voda vždycky studenější. Na to jsme se oba začali smát a rozpoutali jsme první vodní bitku.

"Nový páreček." Zakřičela Marie a všichni jsme následovali její pohled. Eva seděla Benovi na klíně a pokoušela se získat si jeho plnou pozornost.

Petr a Adam se vzdálili a přinesli do bazénu další lahve s alkoholem, takže jsem měla za chvíli pocit, že bych mohla létat. Erika a Stefan se odebrali jako první do svého pokoje a já jsem se pak následovala, s Alexem v patách. Nechtěla jsem zůstávat v bazénu s Evou, která se nakonec odhodlala vlézt do té studené vody.

Než jsem vešla do kuchyně, zahlédla jsem koutkem oka Evu a Bena jak se líbají, což mi zničilo chuť vracet se tam s dalším ovocným alko-drinkem.

"Nemusel jsi chodit se mnou." Řekla jsem Alexovi, protože jsem nevěděla, jak se s ním rozloučit.

"Chtěl jsem." Pohladil mě po ruce a jemně si mě k sobě přitáhl, takže jsem udělala to jediné, co mě v tu chvíli napadlo. Políbila jsem ho.

Alex si mě přitáhl o trochu blíž a pak jsem se mu rychle vykroutila a schovala se za dveřmi pokoje. Nebyla jsem si jistá, jestli jsem tímhle posunula profesionální hranici nebo ji zničila úplně. Věděla jsem jen, že kdybych s ním zůstala o vteřinu déle a vychutnávala si jeho šikovné rty, zašla bych mnohem dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama