Stránka jedné knihy - 4.kapitola, část 1

11. listopadu 2015 v 20:14 | Lola Kiss |  MY NOVELS Stránka jedné knihy
Chata v horách

Jako bych už tak toho neměla dost. Seděla jsem v narvaném autě se svými kamarády a Marie naváděla Petra na správnou příjezdovou cestu. Tehdy jsem netušila, jakého překvapení se mi dostane, a hned v několika podobách.

Jako první překvápko jsem dostala pozdrav a objetí od Alexe, který je, jak se ukázalo vzdáleným bratrancem Marie. A co se týče dalších dvou nemilých překvapení - Ben a moje sestra Eva. I její výraz hovořil o velké lásce, kterou ke mně chová.

Vybalila jsem si poslední pár bot a podívala se z okna, vedoucího na zalesněné okolí. Nikde ani živáčka, až na naši chatu. Dostala jsem pokoj společně s Marií, což mi připadala jako dobrý nápad, protože jsme nechtěla spát v noci sami v cizím pokoji. A druhým důvodem byl její bratranec Alex, o kterém se jaksi zapomněla zmínit.

Vzala jsem si oblíbené černé plavky s bílými korálky a seběhla dolů k bazénu, kde se začínalo grilovat a péct na sluníčku. Erika a Stefan cukrovali v bazénu, Adam a Petr si vychutnávali domácí bar, Eva ležela na lehátku a pošilhávala po Benovi a Alex mi ukazoval na lehátko vedle něho.

"Nechceš namazat?" Alex držel v ruce krém na opalování a usmíval se jako by měl vyhrát hlavní cenu Dakar.

"Klidně." Řekla jsem a k jeho smutku, jsem si lehla na břicho a rozvázala vrchní díl plavek, načež se znovu rozsvítil jako žárovka.

"Páni." Řekla jsem, když jeho šikovné ruce mi vtírali krém do kůže. Nezapomněl přidat malou masáž, takže jsem si na chvíli připomněla ráj.

"A to ještě nic není. Škoda, že tu nejsme sami."

Než jsem stihla odpovědět, přihnala se Eva a Ben s drinky na tácu. Tipovala jsem to na alko a nealko, ale nakonec jsme si přeci jen vzala alko. Přežít tady s Evou bude nad mé síly.

Všimla jsem si pohledu, který hodil Ben po Alexovi, když se mu usadila Eva na klín a Alex mi začal masírovat záda. Interpretovala bych to na způsob: každý dostaneme jednu sestru, brácho. Musela jsem zrudnout, protože Erika po mě střelila pohledem, že jí to budu muset vysvětlit.

Mezitím přišli Adam a Petr, často jsem jim říkala dvojčata, i když ve skutečnosti nebyli ani příbuzní, ale byli pořád spolu, takže to vypadalo podezřele. Ale gayové nebyli, to jsem mohla zaručeně potvrdit, protože Petr jeden čas chodil s Marií a Adam se svou nadřízenou v práci.

"Já se budu chvíli slunit." Řekla jsem a nechala je jet. Myslela jsem, že odjeli všichni, ale jak se ukázalo později, nebyla to správná domněnka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama