Stránka jedné knihy - 3.kapitola, část 3

2. listopadu 2015 v 21:00 | Lola Kiss |  MY NOVELS Stránka jedné knihy
"Ben je můj dobrý kamarád, známe se snad od školky." Alex ho poplácal po rameni a upozornil na blížící se Evu.

"Ráda jsem tě viděla, Alexi. Ehm, Vene." Schválně jsem vyslovila Benovo jméno špatně a odešla s vítězným úsměvem na rtech.

"Lili, proč za tebou volal Bene?" Erika si se mnou propletla ruku a společně jsme odešly.

Cestou domů, jsem jí v autě vysvětlila, co se vlastně přihodila a Erika se popadala smíchy za břicho. Cítila to jako zadostiučinění, že jsem to na Bena uhrála zrovna tímhle způsobem.

"Víš, musela jsem to prostě udělat. Ben je ten typ člověka, který přijde do místnosti a je si naprosto jistý, že ho všichni znají a všichni se o něm baví. Přímo se nabízelo, abych jeho ego posunula o laťku níž." Uslyšela jsem Eričin přidušený smích.

"Holka, já ti dala jen jednu sklenku s trochu vodky a ty ses chovala jako pravá královna mejdanů." Erika řídila na zpáteční cestě, protože ona si dala jen nealko, zatímco mě na uvolnění, jak mi ochotně sdělila, když už je po všem, dala alkohol. Ví, velmi dobře že nepiju a pak se samo sebou musí sklenka projevit.

Domů jsem se dostala v pořádku a Erika pak odjela svým autem domů za Stefanem. Celou noc jsem se převalovala a v hlavě se mi přehrály vzpomínky na celý večer a na rozhovor, který jsem vedla s Alexem a pak se mihla i vzpomínka na Bena, kterému jsem dala studenou sprchu.

Ráno jsem vstávala nezvykle pozdě v jedenáct hodin a spílala za to jen a jen Erice, která mě donutila vypít drink s paraplíčkem, jak říkává Marie.

Nečekala jsem dlouho a sama Marie volala a navrhovala výlet na letní chatu v horách jednoho jejího vzdáleného bratrance. Samozřejmě jsem souhlasila. Celá parta pojede na hory, hurá!

S tím mi vyvstala další povinnost, napsala jsem Alexovi, že nemohu na večeři, protože jedu s kamarády na chatu, tak večeři necháme až na později.

Jeho odpověď mě trochu překvapila, ale konec konců to je Alex, u kterého si nemůžu být ničím jistá, jako tím.

Od: Alex.C@google.com
Komu: Lili.van.Poole@google.com
Předmět: Večeře

Ahoj Lili,
to je v pohodě, stejně se brzy uvidíme, tak si to povíme z očí do očí.
Kdo ví, jak to všechno nakonec dopadne.
Alex C.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama