5. Kiss of the Night - Sherrilyn Kenyon

1. listopadu 2015 v 13:22 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Kiss of the Night od Sherrilyn Kenyon ukazuje na další nadpřirozené bytosti, Apollity. Ti byly prokleti jejich stvořitelem Apollonem, a původně nesmrtelní nyní umírali za trest v sedmadvaceti letech. Tento trest, smrt ve dvaceti sedmi letech a volné vycházení pouze v noci, byl za vraždu Apollonovo milenky a jejich syna.

Wulf jako temný lovec se potýká s nepříjemným problémem. Nikdo kromě jeho nejbližších si ho nepamatuje po pěti minutách. Dokud s ním lidé mluví, pamatují si ho, ale pak puf! Neví, kdo to je. Wulfa to rozhodně trápí, a aby si ho alespoň někdo pamatoval, chrání svého jediného příbuzného jako kvočna. Temní lovci nemohou mít děti.

Cassandra zjistila, že patří k rase Apollitů, zdědila to po své matce. Věděla, že pokud nebude vysávat duše lidí, zemře v dvaceti sedmi letech. Vystudovala a smířila se s tím. Bohužel neměla tušení, že není obyčejnou Apollitskou ženou, ale že je přímým potomkem od Apolla. A její smrt se sudičkám nelíbí. Zasáhnou zprostředkovaně a spojí Wulfa a Cassandru.

Cassandra potká Wulfa, zapomene na něj, ale ve snu se znovu najdou. Přitažlivost na sebe nenechá dlouho čekat, a nakonec to dojde tak daleko, že Cassandra skončí těhotná. Tím se situace zamotává. Cassandra se ho rozhodne vyhledat v reálném životě. Wulf stál jako opařený.

Tahle kniha patří k mým oblíbeným. Sice jsem se pobavila nad tím, jak Wulf chrání a stará se o poslední ho příbuzného, který si ho pamatuje, ale ani to nedokázalo zmírnit můj názor. Kiss of the Night se mi nelíbí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama