Záplaty

8. října 2015 v 14:10 | Lola Kiss |  Co nosit/nenosit
Už je tomu tak dávno, kdy jsem si roztrhla kalhoty na koleni. Tolik radosti, když jsem dostala barevný čtvereček s krtečkem. Maminka ho pak vzala a tou žehličkou ho tam přilepila. Vzpomínám se, že kromě krtečka jsme doma měli i Šípkovou Růženku a hvězdičky. No jo, ale krteček hrál prim.

Dneska jsou roztrhané kalhoty v pořádku, myslím džíny - u jiných kalhot není pochyb o tom, že ta díra není módní kreace. Roztrhané tepláky si nechte na doma, nebo nejlépe na chalupu u paní Škopkové. Džíny prohnané mlýnkem na maso vytáhněte na světlo.

Před pár lety, když jsem doma skládala prádlo, vzala jsem do ruky bratrovy džíny a páni! Taková díra ve vnitřním švu, až jsem se divila, že mu netáhne na zadek. A on? Že si tam dá záplatu. Další den maminka kupovala tmavě modrou záplatu. Stejná barva jako u džínsů to nebyla, ale v rozkroku to nebude vidět, že?

Bratr ty džíny opravdu nosil a ta zapláta křičela: "Haló! Tady jsem. Koukej!" Zcela ignoroval, že má ve skříni další patery džíny. Pro něj byly tyhle jediné, protože mu koukala polovina zadku. Ostatní džíny neexistovaly (profesor na filozofii by měl radost).

Jedno je jasné, a Albert Einstein to shrnul: "Nejsem si jistý, že je vesmír nekonečný. Za to lidská hloupost ano."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama