Odvážná a sexy - Jill Shalvis

24. října 2015 v 13:01 | Lola Kiss |  Beletrie
Další Bestsellerová autorka Jill Shalvis napsala pokračování její série Sky High Air, tentokrát o Shayneovi Mahoneym, výkonnému řediteli Sky High Air a pilotovi, a o Dani Petersonové, hlavní ošetřovatelce savců v ZOO. Kniha nese název Odvážná a sexy, tentokráte bylo pojmenováni knihy přesnější. Dani několikráte zopakovala, jak je Shayne sexy, a tak jsem se víc zamyslela. Dani jako Odvážná a Shayne jako Sexy. Odvážná a sexy.

Dani Peterson pracuje v ZOO a dělá přesně to, co miluje. Miluje svojí práci a rozdhoně se vyhýbá rodině, která patří ke slavným a bohatým lidičkám. Daniino okolí ji popisuje jako bláznivku, a přitom vlastně jenom moc kecá, když je nervózní, neumí si uspořádat myšlenky a její nápady a snaha tvářit se jako statečná a vše zvládající žena, nevyjdou vždy k pozitivním světle. Dani je sice nezávislá, ale zároveň se uzavřela tak hodně, že je pro všechny, i pro kamarádku, trochu neřízená střela.

Shayne Mahoney pracuje jako ředitel, ale také jako pilot. Celá firma, kterou řídí se dvěma nejlepšími kamarády - Noahem a Brodym - a kamrádkou Maddie, dokázal vzkřísit hlavně díky svým kontaktům z vyšší společenské třídy. Pro rodinu byl černou ovcí, která nedokáže navázat pevné vazby, mít dlouhodobý vztah a nevybuchnout. Ani v lásce se mu nedaří, protože žádnou ženu nemůže ukecat na druhé rande.

Dani a Shayne se dají dohromady na večírku, který Sky High Air aerolinky pořádají jako zásnubní večírek pro Daninu matku Sandru. Nakonec skončili v malé místnosti, co slouží jako sklad. Dani a Shayne dali průchod pocitům a oběma bylo jasné, že muchlování nestačí.

Autorka v tomto momentě zasáhla a Dani se stala svědkem vraždy, následně ji vyhrožovali, našla třikrát mrtvolu, co záhadně zmizela a policie nikoho nemohla najít. Nikdo totiž bláznivé Dani nevěřil. Shayne měl na začátku pochyby, ale to se změnilo stejně jako jeho postoj ke vztahům.

Přestože je kniha o Shayneovi a Dani, bavila jsem se velmi dobře u stránek, kde Maddie konečně dokopala Brodyho k akci.

"Máš v obličeji takový výraz - "

"Vztek?"

"Ne. Spíš zoufalství. Vztek." Brody stiskl zuby. "A ještě něco."

"Jen to vyklop!"

"Vzrušení."

Maddie ohromením povylezly oči z důlků. To kvůli tobě, ty idiote.

Ale Brody ji vytáčel dál: "Momentálně je singl a - "

Maddie temně zavrčela, popadla Brodyho za košili na prsou a přirazila ho zády ke stěně a pak udělala přesně to, o čem snívala, přitiskla se k němu celým tělem a zuřivě, hluboce ho začala líbat.

Brody na okamžik zkaměněl a náhle zvedl obě ruce k jejímu obličeji.

Jeho počáteční váhavé doteky v ní to zoufalstvím vztek i ryzí živočišný chtíč ještě rozdmýchaly. Neplánovala tu akci nijak prodlužovat, chtěla Brodyho jen potrestat za všechny hloupé řeči, ale pevné rty mu náhle povolily, zněžněly, pak se zasténáním otevřel ústa a začal jí polibek vášnivě oplácet.

Maddie se ze svůdkyně rázem stala sváděnou.

"Tak co, ještě si myslíš, že toužím po Shayneovi, ty namyšlený, nesnesitelný idiote?"

Brody mžoural jako probuzená sova. "Namyšlený?"

"Přesně tak. Jsi chodící reklama na namyšlenost!"

Opět zamžoural. "Nesnesitelný?"

"A nezapomeň na idiota."

Ohromený Brody na ni jen zíral.

"Ty... ty chceš mě."

"Nevěřím, že jsi tak tupý, že ti to došlo až teď."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama