Andělé noci 2 Zrádce

14. října 2015 v 10:28 | Lola Kiss |  Beletrie
Druhý díl 5-ti dílné série nese název Andělé noci 2 Zrádce od Lili St. Crow, a tentokráte se zaměřil na školu, kam byla Dru umístěna. Ovšem nebyla přemístěna sama, a tak jí nebude smutno, protože do školy půjde také Graves. Dru byla ve škole jediná dívka, ale to by nebylo tak zvláštní jako to, že ji dali do školy, která je spíš více než méně, nápravná. Něco jako modernější verze polepšovny.

Dru se tam setkává s odmítáním, protože jako dívka a Světocha je v podstatě rarita. A kluci si nejsou jisti, jak se k ní mají chovat, když si nemůžou zjednat pouta pomocí rvaček. Ano, to asi opravdu utužuje charakter. Graves je naprostým opakem Dru, ten zapadl mezi ostatní vlkodlaky velmi dobře, protože jeho získaná vlkodlačí část, je v podstatě v tomto světě něco jako královská. Získal tak nevědomky vysoký standard.

Dru Andersonová
Nebojí se temnoty. Ale měla by se bát.

Druina nová škola pro džampíry a vlkodlaky se stane nebezpečným místem, když zjistí, že ji někdo usiluje o život. Jako pomoc se Dru nabízí Graves a jeho nová parta kamarádů. Dru však váhá, protože ho nechce zatáhnout do takového nebezpečí, na to ho má moc ráda. A navíc se znovu objevil Christhope, který dal jasně najevo, že ho Dru zajímá, a také ví víc, než řekl. Vždy se objevil, když ho nejméně čekali.

Dru ze školy nakonec s Gravesem, jeho kamarády a Christhopem utekla, protože celá škola shořela do základů. Kdo způsobil výbuch a následný útok? Ten, kdo je pak pronásledoval a oni neměli ani chvilku odpočinku, dokud nedorazili do další školy Scholy, která byla po ruce.

Druhý díl Andělé noci 2 Zrádce, na rozdíl do prvního dílu Andělé noci, není hektický v terminologii a představení nového světa. Autorka Lili St. Crow se drží toho, co je teď a tady. Škola, vlkodlaci a jejich hierarchie, a džampíři se svými zvyklostmi. Body nahoru za to, že přestala s vypisováním tolika detailů o jiných bytostech. Násilné cpaní do hlavy vyvolá jedině migrénu. Popis událostí, které se stanou? No, ani tady to nebylo zrovna valné, ale rozhodně viditelné zlepšení oproti prvnímu dílu - ano!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama