6. Night Play

30. října 2015 v 11:22 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Night Play od Sherrilyn Kenyon přivádí do pole pozornosti skupinu nadpřirozených stvoření, konkrétně Were-Hunterů. Ta se dělí na dva druhy, jedni mají lidské srdce a jejich přirozenou podobou je člověk. Druzí mají jako přirozenou podobu zvíře a tudíž mají také zvířecí srdce - přesto se chovají a prožívají své emoce jako jejich příbuzní s lidským srdcem. Nemůžete si je neoblíbit.

Bride je lidská žena, která se pyšní většími křivkami a vlastní módní obchod. Většinu života poslouchala od své rodiny i přítele, že by měla zhubnout a přestat se cpát. Její nejlepší kamarádkou je Sunshine (Objetí noci), která ji podporovala v jejím rozhodnutí dát kopačky tomu nemožnému příteli a stát si za svým. Bride byla docela překvapená chováním, když poznala Vanea, ale rychlovku s ním neodmítla. A pak se vyděsila, když se jí na dlani objevil divný znak.

Vane je Were Hunter, v pravé podstatě je člověk, ale jinak se mění na vlka. Jestli byl Vane někdy fascinován ženami? Ano, ale nejvíc ho dostala jedna lidská žena jménem Bride. Vane a jeho bratr Fang se dostali do potíží a málem přišli o život. Fang zůstal v kómatu a Vane hledal útěchu právě u Bride. Pomohla mu překonat obavy a zároveň ho vystavila něčemu novému. Tři sudičky, které v řecké mytologii pletou osudy, mají další specializaci: je tím vybírání protějšků pro Were Huntery. A jak to Vane poznal? Na dlani se mu objevil znak.

Miluju různé kultury a mytologie, a tohle bylo něco, co jsem si oblíbila a dokonce si knihu koupila na amazon.com. Jednou věcí jsem si byla jistá, že takovou sebedůvěru v sebe, jakou dodával Vane Bride, by měla mít každá žena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama