Roztomilé malé lhářky 2 Nevinné

10. září 2015 v 16:04 | Lola Kiss |  Beletrie
Začíná to flashbackem s Alison a pak skokem na Ariu, kontrolující Meredith. A pak...

Jo, rozhodně to bylo matoucí. Takže jsem se začetla a dávala dvě a tři dohromady. Jestli jsem byla někým překvapena, tak to byly Hanna a Mona. Líbilo se mi, že je jejich kamarádství víc viditelné. Stalo se toho moc během krátké doby. A pověstné A? Nezklamal/a.

Aria Montgomery studuje, ale její vztah k učiteli angličtiny neuspěl. Namísto Ezry se "kamarádí" se Seanem, bývalým Hanny. Kromě muchlování v autě mu stihla říct o Meredith. Tolik k udržení hrozného rodinného tajemství.

Spencer Hastings chodí s Wrenem a škola je na vedlejší koleji. Je úplně rozhozená, protože kromě Wrena se její rodiče a sestra chovají, jakoby neexistovala. Nemluvit s ní u společného stolu? Trest za přebrání Wrena, Melissina ex-snoubence. Přebrání? Na moc dlouho ne.

Emily Fields se přiznala Tobymu, že je lesba a nakopla bývalého kluka Bena, co jí obtěžoval. Emilyina matka je trochu rasistka a Emily bude kromě bojování se sebou samou, mít i panické záchvaty. Potlačování přirozenosti nevede k ničemu dobrému. A špatně vyslovené domněnky můžou někoho připravit o život.

Hanna Marin už nezvrací, ale opijí se, vyvolává scény a trpí halucinacemi. Z odborného hlediska je krok před totálním zhroucením a potřebovala by psychologa a nikoli ukradené bobule oxycodonu. Hannina praxe na klinice pro léčbu popálenin jako náhrada za Seanovo auto nepřináší zrovna kladné přednosti.

Děj se pohnul až na plese, kde Hanna udělala scénu, Aria se muchlovala se Seanem, Spencer tušila, že Toby je A, a Emily utekla z Tobyho auta do kukuřičného pole. Věci se zamotaly. Hanna zjistila, jak dlouho u nich policajt Darren Wildem spí a fakt, že Toby nezabil Alison. Spencer byla Wrenem odkopnuta, protože se Wren vrátil k Melisse. Emily měla na trávníku policejní auta, protože se ráno našlo Tobyho tělo. A Aria? Její otec odešel za Meredith, protože se mají rádi a rodinu opustil.

A si nechalo jako vždy poslední slovo, které řeklo mnoho, ale nenaznačilo nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama